30 godina...

Na današnji dan, pre 30 godina, sa jednom putnom torbom garderobe, starom komodom i našom bebom u njenom stomaku, moja bolja polovina i ja započeli smo zajednički život…ovo je pesma za NJU :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=TZ83_obAW5Y

Srećna godišnjica, čika Drakče :).

Hvala :slight_smile:

srecna i od mene. iako te ne znam, super su to godine.

Svaka cast. Nek je sa srecom…

Hvala svima na čestitkama :slight_smile:

Tako mi je drago da u ova turobna vremena cujem jednu tako lijepu stvar… Svaka cast… Neka vam je sa srecom jos 1000 godina…

Možda sam malo “zloupotrebio” ovakav forum za iskazivanje ličnih emocija, ali ne zamerite, morao sam, ljubav je jača od svakog pravilnika :slight_smile:

Krasna obljetnica, nema šta! Pridružujem se čestitkama … :playboy:

Hvala @[member=‘pavik’] i tebi na čestitkama :slight_smile:

Tapš, tapš… 30 godina ???

@cybermanic

Upoznali se početkom 1981.g. prošlog veka, počeli zajednički život 15.06.1983., venčali se u septembru iste godine :slight_smile:

Ja uskoro punim 54 godine, mnogi mi kažu da sam još uvek neozbiljan, a mene baš briga…kad prestaneš da se smeješ i raduješ, nema te više :slight_smile:

Imao sam sreću da upoznam istu takvu osobu, sa kojom delim i dobro i loše, lepo nam je, volimo se, i to bi otprilike bila sva mudrost življenja :slight_smile:

Eto i ovde taman, kad smo već krenuli sa Čaplinom :).

http://youtu.be/iu-rLA4POkI

Ček, ček… jel` zna da kompajlira kernal i bilduje pečeve ? :connie_6:

@dvajedan
Hvala koleZa, odgledao sam klipić…nisam ja ko neki (ne)ozbiljni da mi smeta najdosadniji penzionerski YT :smiley:

@cybermanic

Ne zna, al’ ni ja ne znam da napravim prelepu tortu “španski vetar”, pa se niko ne potresa zbog toga :smiley:

To me interesuje, dopunjujete se. Ni ja nemam pojma kako se ubacuju drajveri u peglu, ali eto zato ženu nisam ništa pitao kada sam sada ćerki kupovao telefon.
Svaka čast, nadam se da ću za 20 godina ovako pričati kao ti. :connie_finishline:

Svakome, pa i tebi, od srca želim toliki, i još mnogo duži bračni staž…kada ti budeš slavio 30, ja ću, iskreno se nadam, 50 :slight_smile:

Lepa vest,sve čestitke i od mene :smiley:

^^

Pridruzujem se i ja cestitkama, sve najbolje i da slavite bar jos toliko u zdravlju i veselju! :drinks: