Apokalipsa (armagedon)

Slika vam govori sve… :stuck_out_tongue:
[ATTACH]849.IPB[/ATTACH]

Ko li je samo našao ta Majanska „nagađanja“…

Ma nek ostane bar ova (LM) Maya…

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Evo pripremio sam se, popio kaficu, hrane ima, pa sta bude, jedino mi fale grickalice klipsi sa sirom, ja ga zovem smrdljivko :smiley: :smiley: :smiley:

@Zdroid, mene si vec uplasio… odmah bezim, sigurno ima negde linux forum koji ce da prezivi ovu kataklizmu… Predlog, molicu lepo… :help: :connie_explosion: :wacko1:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ja ga čekam lepo u LINUX okruženju → laptop, XChat, Chrome i *buntu.
Tu mi je i [b]C&C: TA[/b] :smiley: To onako, čisto iz zabave…

E ova ti je dobra, cekanje smaka sveta uz C&C… Heh, neprocenjivo! :biggrin:
Mada ja sam vise za Red Alert ili Generals, no nema veze, bitno da je C&C… :connie_crazyperson: :gamer:

Ja ga čekam uz ovaj forum i ladno pivo sa terase. Ali bolje taj Smak da požuri, pošto se smanjilo ono pivo na terasi…

6128360_700b.jpg

:chiffa:

Nakon ovog, smak definitivno dolazi, samo treba biti uporan…

[ATTACH]851.IPB[/ATTACH]

Sekac i Krang dolaze po nas.

technodrome1.jpg

Blic strip - jedan deo proročanstva nije jasan Majama
5717_2.jpg

Основа је јасна.

[ATTACH]852.IPB[/ATTACH]

Evo, Petak je 21.12.2012. 15h 43m i ništa, sve po starom. Nema više smisla čekati, mali zeleni :connie_lemon: su napunili glavu glupostima starim Majama i tripuju nas :connie_mexican:

Poruka za zelene odozgo ( ako čitaju zemaljske forume ):

Čujte vi zeleni manijaci, ako ne bude neka kamenčina ili ledena gromada udarila u našu planetu danas, ima da vas ja lično sve :connie_13: do jednog :ph34r:

Hahahahaha… http://www.njuz.net/…os-smaka-sveta/… Joj kad sam video to… prvo sam hteo da crknem od straha pa sam pročitao i pukao od smeha… :smiley:

Evo, već je 16:13…

Edit: Sada je 16:31…

Edit-2: Sada je 16:41… čekam ovo, piše i 17:11 počinje… ma baš :smiley:

Edit-3: Sada je 16:58

Edit-4: Sada je 17:04

Edit-5: Sada je 17:12

Ако ће да груне, нек пожури, за 15 мин ми почињу вежбе из вероватноће и статистике

Само се ви надајте …

9.30 - Мексички Национални институт за антропологију и историју наговестио је да историјски прорачуни синхронизовања мајанског и западног календара одступају неколико дана и да би се мајански циклус могао завршити тек у недељу.

Ево почело је …

[ATTACH]853.IPB[/ATTACH]

Godzilla je najjača :smiley:

koja je verovatnoća da će da grune :smiley:

auu sto je bilo dobro sad na nacionalnoj geografiji o smaku sveta kao invazija vanzemaljaca :))

Bilo na TV-u neka televizija intervjuiše cigane iz gradske čistoće i pita ih: Pa vi radite i dan pre smaka sveta? Ciga odgovara: “Pa eto čistimo šta da radimo.” Voditljeka: “A šta ćete da rade posle Smaka sveta ako dođe?” A ciga odgovara:"…pa… će počistimo" :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: