ARCADE - Igrice na forumu

Instalirali smo igrice na forumu, malo razonode uz dobre igrice nije na odmet :wink:

Gore u Header-u pored link za POMOĆ se nalazi link ARCADE e tu su igrice, a direktan link je http://forum.mint-srbija.com/Games
Ima preko 70-ak igrica, nisu loše prave male živcirajuće igrice koje mame da obaranjem rekorda :slight_smile:
Potreban vam je Flash player da je instaliran i to je to, zabava može da počne!

Za sada je na engleskom jer me extra mrzi da sada prevodim ovaj mod, a ima preko 2500 termina za prevođenje, pa ću to prevesti u narednih nekoliko dana i na latinicu i na ćirilicu!

Svi mogu da vide igrice, ali samo registrovani članovi mogu da ih igraju kao i da sačuvaju svoj najbolji rezultat i da izazovu drugog forumaša u arenu na borbu :slight_smile:

Uživajte i bez nerviranja :slight_smile:

Cool!!!
Mogli bismo i neki turnir da organizujemo.

Ja igram samo u pivo :wink:

COOL !!! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ima da popunim ove high score liste posteno :slight_smile:

Ja sam već počeo :wink:

Samo vi vucite đavola za rep :wink:

Ladno ima donki kong :slight_smile:

Našao sam još 625 igrica :wink:

Ubacujem kad budem došao kuci…

Još 625!!! Lele, pa kako da odlučim šta ću da igram???

Da li je moguće da se razvrstaju po kategorijama?

Za pocetak stavi sto vise pa cemo kasnije liferovati sve one sto ne valjaju, tako da ostanu samo one dobre, gde ce ljudi moci na nivou da se nadmecu. :wink: Ja bih vec odma sklonio onaj Duck Hunt, u originalu je ta igra super ali ova je skroz bezveze, uopste tezina ne raste prelaskom u sledecu rundu, tako da moz igrati do besvesti… Ja stogoh do 100.000 i ugasih…

[spoiler]Zarazaaaaaaaaaaaa ;)[/spoiler]

Ta igra me je vratila u mladost i čuvenog terminatora… još uvek negde imam taj pištolj za ubijanje :slight_smile:

Sećam se da je na terminatoru brzin letenja patke rasla zajedno se nivoima pa je praktično bilo nemoguće preći 10 rundu, sinoć sam nakrcao 201.500 poena ali nem,a da se sumbmituje skor… a i ide do besvesti a brzina ostaje ista.

Aleksandre, postoji mogućnost da se igrice razvrstaju po kategorijama, kada ih budem instalirao tebe ću da zadužim da kategorišeš preko 700 vrsta igrica :slight_smile:

BTW primetio sam, tj stiže mi na mejl obaveštenje svaki put kada neko preuzme šampionsku titulu od mene. Da biste isključili to morate u svom profilu otići na Arcade settings pa tu imate par opcija za notifikaciju…

Ma nije frka, samo kada budem jednog lepog dana imao slobodnog vremena za izvoz. Ne znam na koju foru se ubacuju igrice na forumu (sve odjednom ili jedna po jedna), ali ako je ovaj drugi način u pitanju, pa napravi par kategorija pa ih barem po nazivu/slici/intuiciji pobacaj pa ćemo srediti jednog dana. :slight_smile:

Ubih se tražeći Arcade settings. Molim te daj putanju do tog podešavanja da isključim te notifikacije.

Evo Blue izvoli http://forum.mint-srbija.com/profile/?area=arcadeSettings

Prekopala sam sve opcije i dalje ne vidim nigde gde piše Arcade Settings :wink:

[spoiler]12_03_2012_22_57_14.jpg[/spoiler]

Usput, nemam ni polje u koje mogu da upišem komentar po završenoj igrici :slight_smile: Jednostavno ima samo Submit score.

Rešio sam problem sa notifikacijom, ne bi trebalo da dobijaš dalje. Radim na ostatku problema.

EDIT: možeš da daješ komentare. :wink:

Kako si ti u VIP grupu a ja sam zaboravio da dodelim dozvole i u toj grupi pa sam omašio…

Sada ćeš videti opciju u podešavanjima i ti i svi ostali u ostalim grupama, sorry za nesporazum :slight_smile:

Hvala puno! Ma moji Mintovci su zakon! :wink: :slight_smile: :slight_smile: