Autoscroll pri logovanju

Ценим да не би било много грдно да се имплементира. Када са кликне на log in, страница се аутоматски скролује на врх, где је новонастали div( или шта је већ нисам гледао) . Цепидлачим, знам, ал понекад ми недостаје тај детаљ.

Bojim se da te ne razumem? :slight_smile:

Кад се кликне на Log In дугме, на врху странице се појави форма за корисничко име и лозинку. До ње морам ручно да скролујем, поготову ако сам негде на дну странице. Дал можеш да ставиш неки аутоскрол за то? Оно, кад се кликне на log in, он сам да оде горе до форме.

Pa imaš sa strane autoscroll aktivira se samo kada malo pomeriš točkić na mišu on se pojavi…

9SlzfDD.jpg

@Prizma

Meni autoskroluje na vrh gde god se nalazio kada kliknem na “LOG IN”. Da probaš možda sa drugim browserom?

Dajte skrinšot gde klikćete na to login?

Ево за минут

Prvi! :smiley:

rzdLDec.png

Ево

Hvala sto…

Sada gledam kada se klikne na to browser pokrene stranu na gore ne vidim u čemu je kvaka ili ja i dalje ne razumem šta treba sa autoscroll opcijom :smiley:

@Prizma

aha kapiram sada… koji je to broswer? Chromium i FF rade 1/1

Опера

Promeni browser i eto rešenja :smiley:

Šalim se ali zaista ne znam zašto Opera neće da odradi autoscroll… jbg Audentio je pisao teme, licenca nam je istekla pre dve godine pa ne mogu da im cimam support za ovo. Svakako ovo je development problem ja tu ne mogu nista jer očigledno je problem do kompatabilnosti sa operom. Znam da je u starijim operama to radilo.

@Prizma

Da citiram velikog čoveka… :smiley:

EDIT: Vladimir bio brži, do Opere je garant…

Opera ima problem generalno kada je Js u pitanju, pošto ovo reguliše Js i radi odlično na FF i Ch…

Znam i moguće da je do browsera ali nije isključeno i da je do podešavanja recimo, možda je Prizma isključio JS ili mu nešto blokira script…

Najbolje bi bilo da neko ko koristi Operu takođe proba i javi (nemam je instaliranu a mrzi me da se cimam :)) pa da se i definitivno utvrdi krivac.

Јел знаш која је скрипта (име ф-је која то ради)?
Едит:
Не видим a таг нигде, тако да… Не знам како ради :confused:. Није ни битно, а Оперу нећу да мењам никад. Најбоља ми је{1f4aa}

Probane 3 verzije opere…stare doduše…49, 50 i 50-dev, autoscroll ne radi ni kod jedne verzije.
Chromium, Chrome i ostali rade ok…
Screenshot - 01032019 - 05:40:00 PM.png

Ergo…Operu na stub srama… :smiley:

Reaktivirana sors lista za opera-developer, upgrade na najnoviju verziju, 59.nešto…isto se ponaša, odnosno autoscroll i dalje ne radi.
Screenshot - 01032019 - 06:05:05 PM.png Screenshot - 01032019 - 06:09:51 PM.png