block nezeljen poste

Gde je sad opcija da se blokira nezeljena pp tj. korisnik, pre kad se otvori pp ispod imena stajalo je block

Ajde videcu stra da sredim to sada moram da idem…

Proverom sam utvrdio da i dalje postoji to BLOCK polje ispod slike korisnika… ništa nije menjano.

Kod mene onako, to sam primetio kod “uciteljice” , posle kad sam ti pisao pojavio se ali kao kod koga.

Da da kapiram sada sam to video i kod mene, negde ima negde nema, provericu zasto u svakom slucaju hvala na BUG-u :wink:

Možda je već blokirao neke? :smiley:

Samo sam hteo “uciteljice” tj. “lektora” koji ne razume ni najjednostavniji sadrzaj mojeg javno napisanog posta u temi.
Eh izuzetno “inteligentana” plavusa :biggrin:

Da je blokirao pisalo bi “unblock”

@[member=‘Vladimir’] Ok… nisam imao pojma kako funkcioniše :smiley:

Pa pitaj pa ćeš znati, jer ko pita ne skita :smiley:

Inače ta opcija sluzi kada neces da primaš poruke od određenih članova na forumu.

Znam joj nameru nego nisam znao za Unblock… :smiley:

@draagn99 cemu ta cast za block ? :))

@bad63r

Da ne ispadnem drveni advokat…možda je na tebi vežbao podešavanja :smiley:

Aman nisi blokiran, to stoji ako hoće da te blokira… problem je što se na nekim imenima to pojavljuje a na nekima ne.

@[member=‘bad63r’] je verovatno mislio na čast da on može da se blokira… :smiley:

Ko bi ga još blokirao? :smiley:

Ne bih da ispadnem pGlu u drustvu, ali, gde vam je (da fu*k) to Block dugme? Kom mene ispod slike (avatara) ima samo @Mention… :12:

A to postoji samo u privatnim poruka, udji u privatne poruke i ako si slao nekom poruke postoji sa leve strane to kao na slici što je Dragan okačio