cheese puca kod startovanja

web kamerica Logitech c905
cheese

CODE: Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

(cheese:9632): Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

(cheese:9632): Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

(cheese:9632): Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkButton, but as a GtkBin subclass a GtkButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

(cheese:9632): Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkGrid to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

(cheese:9632): Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkButton, but as a GtkBin subclass a GtkButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

** (cheese:9632): CRITICAL **: cheese_camera_device_get_uuid: assertion `CHEESE_IS_CAMERA_DEVICE (device)’ failed
Segmentation fault (core dumped)

Pretrazio Google
https://encrypted.go…device)’ failed

Ja u svim tim prijavama nisam video resenje, ako je neko pronasao molim da mi napise. Hvala

Vise mi neprijatno i da pitam, ispasce da namerno kvarim nov racunar, tek danas sam stigao da stavim kamericu, probao sam i Creative staru kamericu puca i sa njom. Pun Googole stranica sa prijavama da program ne radi a resenja nigde. Uf…

Probao GUVCVIEW?

GUVCVIEW Radi ko svajcarac, hala :slight_smile:

Nije mi jasno zasto ne izbace cheese iz repoa, nije problem koliko vidim samo u Mintu, Ubuntu nego u svim distroima. Ne kapiram koja je to teska dijagnostika kad ne umeju da srede program. Ovaj GUVCVIEW radi ko satic, njega nema u repoima, umesto to da ubace i pomognu ljudima da malo srede dugmad da ga upicane i adio cheese.

Edit.
Nocas sam se kreveljio u kameru i probao rezolucije :slight_smile:

Nema na cemu :).Stavi max rez za tvoju kameru.

Probaj Kamoso

Snima video i pravi sličice sa web kamere.