Drinx želi da se predstavi...

Evo i ja da se predstavim malo ( bio bi red ) :), posle skoro mesec dana na forumu :slight_smile:

Ko sam ja ?

Zovem se Dragan, rođen sam i živim već 30 godina u Beogradu, završio sam srednju elektrotehničku školu, nisam oženjen i nemam dece :), za sada.

Šta radim ?

Odmah po završetku srednje , zaposlio sam se u jednoj firmi kao serviser računara, gde sam ostao do danas, nešto više od deset godina se bavim hardverom, te mogu za sebe opušteno reći da sam hardveraš.Nikada sebi neću oprostiti što nisam više vremena posvetio programiranju, za šta generalno mislim da je korisnije i perspektivnije, ili nekom sertifikatu za hardver A + recimo, ali uvek nešto iskrsne ( finansijski ).

Linux i ja ?

Reći ću vam samo da bukvalno ne bih mogao da radim bez linux servisne mašine na poslu. Isto važi i za kućnu mašinu. Koliko znam linux, znam ga, ali ima još da se uči.

Pozdrav svima i živeo nam Mint još 100 godina ( a i mi sa njim zajedno :slight_smile: )

Pozdrav Dragane i dobro nam došao u malu toplu zajednicu :slight_smile:

Svaka čast na predstavljanju i detaljnom opisu vašeg posla i rada.

Uživajte :slight_smile:

Dobrodošao imenjače :slight_smile:

Hvala :slight_smile:

Želim samo javno da napišem: SVAKA ČAST NA FORUMU !!!

Član sam mnogih foruma ali ih slabo posećujem, razloge neću navoditi, ali ovaj, svakodnevno :slight_smile:

Hvala na lepim recima, nadamo se da ces na njemu i ostati. :slight_smile:

Dobrodosao na forum.

Naravno da cu ostati, pre svega zbog vaše srtučnosti, i agilnosti pri pomaganju korisnicima.

Ih… nemoj sada uobrazicemo se :slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ma ajte molim Vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pa ja se nisam bolje družio, niti uživao ni na jednom drugom forumu. A što je najvažnije, za mene, zahvaljujući vama dosta toga sam i naučio ( vezano za linux naravno ) :slight_smile:

Pa takvi smo ti mi mali zeleni :slight_smile:

Bitno je da se družimo a za sve ostalo je tu pivo, roštilj i okupljanje :slight_smile:

Welcome! :slight_smile: :slight_smile:

Hvala Dragane i zahvaljujem i na licnoj komuniciji, dobrih ljudi nikad dosta
http://www.youtube.com/watch?v=NcdoxQF_08Q

hh dobrodosao …sta reci sve znas i sam kako je ovde
UZIVAJ