Drugari "distromanija" me ponovo hvata!

Jel ima gde da se skine Debian Jessie i da li to znači, da neće da me apdejtuje na Stretch?

To prvo, drugo, koja druga solucija mi ostaje? Mozda iz neke arch grane, ali da je sa starijim kernelom. Jer kao što znate ili ne znate, prestala je podrška za moju grafiku u većini da ne kažem svim distrima, ovim azurnim, koje trče pred rudu.

Treća solucija mi je da ostanem na linux mintu 18.3 i cekam sudnji dan :smiley:

Шта фали Минту ? :slight_smile:

Ne fali ništa, to me i brine :smiley:

Udahni duboko, popij jedno hladno pivo i proci ce “napad” :smiley:

Nisam te srece, volim gnome, više od svega, i zeljno sam iscekivao novi ubuntu 18.04 ali djoka, nema podrske.

Probaj CentOS, tu je valjda 3.10 kernel. Popij dva piva. Možda te rpm izleči od hoppinga (ovo mislim i sa pozitivne i sa negativne strane, pa koja prevagne).

Najpre ću da odspavam, težak dan…

Ostani gde si, odvoji malo prostora i instaliraj Windows i svaki put kada hoćeš da menjaš distro, ti se prebaci na Windows i desni klik i refresh dok te ne prođe. Onda se lepo vratiš na glavni sistem (Linux).

Sad vidoh, da za moj linux mint traje podrška do aprila 2021. Ladno, taman vreme da kupim novi kompjuter. Od sutra krecem da skupljam pare. Kupicu azdaju :smiley:

@Mingo rekoh ti ja već u jednoj temi, okani se DistroHopping-a, jer to je boles’ zavisnosti. :smiley:

Bolje počni čitati neku korisnu knjigu, kad primetiš da ti postaje mnogo dosadno, nego što traćiš vreme i živce na menjanje i podešavanje sistema svaki Božiji dan. :smiley:

Krenuo sam da prelistavam angular i react js. Pa idem do laravel-a :slight_smile: Inače, ja kad menjam distro to ne pričam nikom. A kad se požalim, prodje me volja. Tako da ste mi od pomoći.

Inače, napravio sam jedan fini sajt za druzenje. Od ponedeljka ce biti na internetu. Pa se nadam de ćemo tamo da se druzimo. Neću da vam kažem o čemu se radi. Beta verzija je vec na internetu. Nego plašim se negativnih komentara.

Ljudi se plaše nepoznatog. U ovom slučaju je poznato da ćemo te hejtovati pa nemaš razloga da se plašiš, sve je poznato.

E neću da vam kažem. :stuck_out_tongue:

Bolje da ti se smejemo u subotu nego u ponedeljak :D:D:D:D:):):slight_smile:

:stuck_out_tongue: Kad porastem ja cu biti Bil Gejts

Šalimo se malo, ne zameri :slight_smile: Bolje Gates nego Stallman, bar ćeš jesti iz tanjira a ne s’ nogu :smiley:

Drugaru registruj se ti ovde, pa da vidiš šta je pritisak i šta su teške okolnosti :smiley: