E pa zdravo

Evo i ja da napisem koju rec… U Kruševcu je sunce, lepo vreme, ima zenske ima sve. Jos da se doteram pa da mogu na miru da gledam noc u oci :slight_smile:

E pa dobro nam došao na forum :slight_smile:

A žeMske slobodno dovedi ovde neće se bunimo heheheh :slight_smile:

Ko se jos buni oko toga :slight_smile:

Drago nam je, nego sto ovaj Adolf povraca dugu? :slight_smile:

mozda povraca, mozda samo tako prica :connie_jail:

Znajuci cika Adolfa, sumnjam da prica u nekom duga stilu :connie_jail:

Dobrodosao na forum. Pozdrav za Krusevac…

tako lepo prica, sta li tek misli :wink:

Moj utisak je da i ne misli, nego budali, onako po nahodjenju.
Ja sam pre Arijevac od njega (po trazenim karakteristikama) a nija nisam nesto …
Da ne pricamo da malo krade Nem. istoriju (trece Carstvo / reich, koje carstvio?
Swastika je Hindu simbol blagostanja, Arijevci su Indijci, krade Nordijske mitove …)
i tako svasta nesto kao izgovor za ubijanje i diktaturu (otprilike ko nas Sloba)

Voleo bi da imas nekog drugog na avataru, ali sto se kaze “stvar ukusa”

To je cisto ismevanje s moje strane, kad ne mogu ja ima ko hoce :connie_jail: da bude Arijevac. A to za simbole mi je poznato, samo sto je daleko pa se niko toga i ne seca.

Ima ko se seca. Voleo bih da zaista promenis avatar, suvise je nazi. Bilo sta sto nema ciku u sivom odelu sa brcicima, losom frizurom
i crvenom trakicom oko ruke. Podseca na suvise ruzne stvari. Mozes da budes bilo sta drugo sto pozelis.

ti kao da se sprdas sa mnom :wink: pa ovo je avatar, sta kazu drugi clanovi zajednice:) ako je problem, stavicu snorkijevca :wink: al da mi neko pomogne sa mintom ili cu da pocnem da naredjujem :wink: :connie_jail:

Ne sprdam se, prijavicu avatar kao krsenje Uslova usluge (propagiranje nacizma) pa sta moderatori odluce. Stavi sta ti je volja da ne predstavlja mrznju, zlo i sl.

Kakav problem imas?