Firefox mi se zamrzava

Juce instalirao Ubuntu 14.04 LTS. Jedini problem imam sa Firefoxom. I to do sada nisam primetio.
"Kad odem na odredjeni sajt Firefox mi se zamrzne nemogu nista osim da rucno restartujem racunar. Ono sto je cudno je da se to desava samo na tom web sajtu. Sajt nije nista poseban nema video materijala na njemu osim par flash animacija. Ako koristim bilo koje druge sajtove sve je u redu. Ne kapiram sta je problem.
Probao sam da nadjem log u Firefox folderu pod CrashReports i tu imam prazan folder Events i 2 log fajla InstallTime20150306140254 i InstallTime20140715214327. U njima se nalazi po jedan 10-cifreni broj sto mi ne znaci mnogo.
Neznam gde bi jos mogao da pogledam log da vidim sta je problem.

Kad pokrenem FF iz terminala evo sta mi se pojavi. Ne znam jel bi trebalo da mi ovo pise:

CODE: GLib-CRITICAL **: g_slice_set_config: assertion ‘sys_page_size == 0’ failed
WARNING: content window passed to PrivateBrowsingUtils.isWindowPrivate. Use isContentWindowPrivate instead (but only for frame scripts).
[email protected]://gre/modules/PrivateBrowsingUtils.jsm:25:14
pbs<@resource://unity/observer.js:38:71
[email protected]://unity/observer.js:77:24
[email protected]://global/content/bindings/browser.xml:404:54
[email protected]://global/content/bindings/browser.xml:654:17
[email protected]://global/content/bindings/browser.xml:778:17
WARNING: content window passed to PrivateBrowsingUtils.isWindowPrivate. Use isContentWindowPrivate instead (but only for frame scripts).
[/CODE]

Upgreduj taj firefox ako već nisi… Taj problem se vukao u nightly verziji FF-a.

Jesam ali nece. Isto mi se desava. Ma samo treba da zaobidjem taj sajt. Svi ostali sajtovi koje obilazim rade savrseno. Samo na tom mi se ceo sistem zamrzne.

Evo Chrome mi sljaka super. Bar nemoram da restartujem ceo racunar. Samo to nije resenje problema vec zaobilaznica.

@Sreten Susretao sam se sa raznim bug-ovima u FF tako da je moguće da je to neki novi… :slight_smile: Meni npr u jednoj verziji ne znam tačno kojoj, čim se ulogujem u Gmail, FF se sruši istog trenutka… Tada prešao na Palemoon, i evo i dan-danas ga koristim… :slight_smile:

Ja sam instalirao Chrome 64bitni radi mi kako treba. Ajde sto mi se FF zamrzne nego mi ceo sistem zamrzne nista ne reaguje. I uvek na istom sajtu. Probao drzao 10 drugih sajtova upaljeno sve radi dobro. kako se ulogujem na taj sajt cao djaci.

Ma da ne bijem glavu, namestio sam Chrome za Ubuntu, sto mi i vise odgovara jer sam ga koristio pa mi je zapamtio sva podesavanja. :slight_smile:
Cudi me da nisam nasao nista u logu firefoxa. nema nista u folderu Crash.

Od kako mi se desio taj problem sa Firefoxom nisam ga koristio. Upravo mi je došao novi update ažurirane biblioteke pa i sam FF. Probao ga čisto da vidim da li su rešili moj problem.
Jesu. Više mi se ne zamrzava na toj stranici.

Izvukao iz loga šta je ažurirano;

less /var/log/apt/history.log

Upgrade: firefox-locale-en:amd64 (36.0.4+build1-0ubuntu0.14.04.1, 37.0+build2-0ubuntu0.14.04.1), firefox:amd64 (36.0.4+build1-0ubuntu0.14.04.1, 37.0+build2-0ubuntu0.14.04.1), gnupg:amd64 (1.4.16-1ubuntu2.1, 1.4.16-1ubuntu2.3), gpgv:amd64 (1.4.16-1ubuntu2.1, 1.4.16-1ubuntu2.3), libgcrypt11:amd64 (1.5.3-2ubuntu4.1, 1.5.3-2ubuntu4.2) End-Date: 2015-04-01 17:57:58

Nikada nisam imao problem sa Firefoxom ni na jednom Linuxu.

Čak u poslednje vreme koristim i Developer Edition, isto ni jedan jedini problem. Baš me čudi.

Vidi pa promeni pastu na procesoru, pa vrati stariju verziju FF-a sa kojom ti je zamrzavao videćeš da će raditi onda.

Nisam ni ja do sad. Ali eto za sve postoji prvi put…Ovaj problem se mnogima javlja nisam jedini. Pročitao sam na Firefox forumu da se mnogi žale da im se na određenim sajtovima dešava isto što i meni.
Bitno je da je problem rešen, bar meni.

@Vladimir da to moram podhitno. Naručio sam pastu i novi kuler za moj cpu ovih dana ću da zamenim.
Ali opet FF mi se zamvrzava samo na jednom sajtu. Svi ostali browseri rade normalno.
U nekom normalnom radu temperatura mi je oko 60-67C. Nije to previse, jeste malo veća ali nije strašno.

Instlairao sam lm-sensors da mi prati T procesora

S$ sensors coretemp-isa-0000 Adapter: ISA adapter Core 0: +66.0°C (high = +86.0°C, crit = +100.0°C) Core 1: +66.0°C (high = +86.0°C, crit = +100.0°C)