Gnome 3.32

Priča se preokrenula sada lakše teraš KDE nego GNOME :rolleyes:

@Lazar
За неки пристојан компић што да не… Ал ајд навукао си ме да испробам сада :rolleyes:

А, какав је KDE по питању стабилности? Јел’ има багове, пуцања, итд.?
Некоме треба да наместим Debian и размишљам о KDE-у, али не знам колико је поуздан.

Dobar je ako ne igra igre. Za igre je spor, zbog kompozitora. Ako iskljucis kompozitor da bi igrao igre ne refreshuje panel, a onda
i kad ukljucis kompozitor ne refresuje panel posle nekog vremena pa mora restart tipa secam se bas i nije predvidjen.

Стабилна је “Плазма”. Мени једино смета баг са Dolphin-ом тј. некада приликом копирања већих датотека пријави да је успешно копирао, а фајл није копиран. Ретко се ово догађа, познат је баг али нерешив. Ипак, користим само команду линију за рад са датотекама.

Ух, онда ништа. Ово би могао да буде озбиљан проблем. Комп је потребан за канцеларијски посао, рад са гомилом докумената… Тако да… то је то.

Хвала на информацији :up:

pa i cp komanda isto zavrsi a da fajl nije upisan, to se smatra za feature, da mozes da nastavis da radis a da upis ide u background.
Zato ako ti treba upacthuj ga da na kraju kopirnja fajla poziva sync(2) - Linux manual page