Iju ja se nisam predstavio

Zdravo,
ja sam Branko. Korisnik sam Linuxa. Opet. (sada mi aplaudirate, kao u udruzenju anonimnih alkoholicara :slight_smile:
Koristio sam ga pre, ali sada ga koristim 100% zato sto je to to.

Odusevila me je zajednica, moram reci, [size=6]svaka vam cast[/size]. Ovde ima sta da se nauci
Brzi ste od forumasa na linuxmint.com sa odgovorima sto uopste nije naivno. Ekipa mala ali sve sami spartanci :slight_smile:

Koliko god budem mogao doprinecu jer mint to definitivno zasluzuje, kao i svi koji rade na njemu.

P.S.

Video sam da je trebao neki shop da se otvori ? ili ima ? ili nema, jer ja nisam uspeo da otvorim link ?
Ako ima zainteresovan sam za neku majcu?

Dobrodošao i hvala na lepim rečima ! Uživaj !

[/size]
[size=4]Slobodno, samo napred… širimo znanje, pomažemo se međusobno… ništa lepše em korisnije :)[/size]

That’s da spirit! :5:
Dobro nam dosao!

mala greška… ovo ti je izmedju ostalog i udruženje javnih alkoholičara i ljubitelja roštilja, riblje čorbe (hrane a ne grupe) i sarme :smiley: Tako da se slobodno priključi i okreni koji ćeLap na skari :wink:

Dobronam došao… :wink:

Što se tiče Shop-a to je bio stari Mint Shop koji je zatvoren, prodali smo šta smo imali a sve u cilju donacije Linuxmint.com projektu od prodatih majica, sića neke oko 100 dolara smo nakupili pa poslali kao donaciju. Najverovatnije će biti Shop opet otvoren doduše u stilu OSS-a ali biće nadam se zanimljivih stvarčica no biće svi obavešteni oko toga :wink:

Nemoj da me trpaš u koš sa ribljom čorbom… :smiley: Šta sve čovek u usta neće staviti… :smiley:

Dobrodošao! :congratulate:

Baš sam se pitao kako li se zove čovek sa nikom @[member=‘braankoo’] …prvo pomislih “Dejan”…ma nije to, ne liči mi, onda “Miloš”, ma ne, nije ni to…pa Milan, pa Zoran, pa…onda sam odustao od nagađanja :smiley:

Dobrodošao na forum :slight_smile:

Prema mom skromnom mišljenju sarme su presudne.

Tako je…

Vlado, molim te, okači slike! :smiley:

Nego kad smo već kod riblje čorbe… uskoro se otvara letnja bašta na Gardošu…samo kažem… :connie_boy_cleanglasses:

Riblja cirba noze da bude full! Ako je onako ljuta… ih

Ljuta? Pa naravno da je ljuta, riblja čorba jedino takva i valja ali da bude ljuta uši da otpadaju :smiley:

jel ovo pritajeni poziv da castis rucak ?

Zna @[member=‘rapha’] zašto sam mu ono napomenuo, akcenat je na Gardošu delu Zemuna…

Mada ne znam da li ja častim ali sasvim sigurno znam da ćeš ti prvom prilikom kada se bude nešto krkalo :smiley: