Kako izgleda vaš desktop?

Ju, al’ je grdna :wink:

Ne mogu neki dobar panel da uklopim, ccc

http://www.dodaj.rs/t/1t/t8/4SuESIIA/2012-01-2713276995831366.jpg

Izvinjavam se zbog dupliranja poruka, ali moram ovo da podelim sa svima:

2012-01-2813277539651366.jpg

Lepo lepo, samo mogao si ove teksture da odradiš samo u zelenoj boji sa različitim nijansama i osvetljenošću. Ali super je :wink:

Postaviću izvorne datoteke panela, conkya, tint2 panela i pozadine, pa će moći svako da prilagodi.

Mint za nas sa ukusom :wink:

moj_desk.jpg

GNU Linux Mint 12 Lisa MATE
Conky gadgets
Awn panel
Absolute-squared theme

Super je ova vremenska prognoza :wink:

Meni se više sviđaju ove KDE ikonice, ako dobro vidim na ovoj (maloj) slici… :wink:

To su Gnome elementary icons :wink:

Eh, zbunila me ova kanta dole. Ista je kao i na KDE okruženju (podrazumevano)…

30_01_2012_13_02.jpg

Линукс Минт Дебиан Иксфце 201109 32-бит.

Srećom veličina monitora podržava i veličinu gadgeta, ali treba da se poigram sa time da lepše izgleda. Za sada mi je dovoljno vreme i prognoza :slight_smile:

Hvala :slight_smile:

Jesu jesu, pa kao i svaka devojčica volim malo šminke, znam da KDE nema onaj classic look Gnoma 2, ali nemojte zameriti :slight_smile:

E, ja ti nikako ne mogu zameriti to što je u pitanju nešto što je deo KDE-a, ali za ovo ,…kao i svaka devojčica volim malo šminke…’’ - to moramo da raspravimo :slight_smile:
Ispade sad da sam i ja devojčica, jer volim KDE, sa sve šminkom :wink:

Ko zna ko se sve krija iza pseudonima Kmamuz… :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Nije opasno ako je devojčica koja se šminka, ali ako je dečak koji to radi… to je problem. Moj skajp Kmamuz sigruno neće dobiti…:wink:

E, @Blue, šta mi napravi :wink:

Nemoj sad kao Blue ovo ono… :wink:

[font=comic sans ms]Ево и ја се мало потрудила да унапредим своју радну површину. ;)[/font]

image.jpg

Bilo bi najbolje da slike postavljamo kao što je opisano u temi: http://forum.mint-srbija.com/predlozi-pitanja-i-primedbe/otaae-ke-o-a-om/

Jednostavno i zbog brzine učitavanja jer moramo misliti i na korisnike koji nemaju možda brz internet i neograničeni protok. Hvala.