KAT

Uhićen vlasnik Kickass torrenta: “Ne očekujte da će se KAT vratiti” - Vijesti - Index.hr

:oops: Jos jedan izvor manje za skidanje krekovanog Wintendo 7 i da naplacujem install po komsiluku.

Nemoj to više da pominješ na forumu jer je piraterija protiv politike foruma.
Još manje bih ti to preporučio na Facebook-u.
Bez Jabuke i Facebook-a federalci ne mogu ništa da urade => Apple and Facebook helped bust the world’s biggest torrent site

E, baš su budale, ništa s time neće postići… Jer, KAT je samo jedan od mnogih, on je samo jedna obična “kap u moru” i ništa više. :slight_smile:

Ovo znam pouzdano, jer me je Vlada izribao zbog toga, pre par meseci. :smiley:

KAT je samo jedan od mnogih koji će pasti. Poslali su poruku da niko nije siguran.

Moguće, ali meni se ipak čini da im je taj pos’o uzaludan… Samo ja znam preko 100 sajtova sličnih KAT-u. :smiley:

RuTracker nikad nece pasti!! :smiley:

Ništa na ovom svetu nije sigurno, ali u svakom slučaju će padanjem jednog izniknuti novi. Ne mogu ih sve odjednom ugasiti niti će ikada uspeti da uguše piratski pokret.

Missionary Church of Kopimism - Wikipedia, the free encyclopedia

Ziv je KICKASS umro nije :slight_smile:

IsoHunt Launches A Working KickassTorrent Mirror :

Edit: ups, nisam hteo taj link da ubacim, ostao mi u clipboard-u :slight_smile: Na Joceovu zalost :slight_smile:

Editovan link:
IsoHunt Launches A Working KickassTorrents Mirror — kickasstorrents.website

@marecare Znači, moram reći ili pući, svaka ti čast brate zbog ovoga linka, makar me sad Vlada zbog ovog komentara i trajno banov’o na FOSS-u. :smiley:

What is dead may never die.

@Misko_2083 Izvinjavam se :wink: P.S ne podsticem ja na pirateriju.

Kako je pao Artem Vaulin, vlasnik Kickass torenta? | Startit

Niču kao pečurke posle kiše. Ukoliko se pravila na internetu i državnim aparatima ne promene, uvek će biti torenta. Držimo palčeve da se neće promeniti. :slight_smile:

Nemaš zašto da se izvinjavaš meni. Bolje je da te ja ovako prijateljski posavetujem nego da te admini opomenu. :smiley:
Savetujem ti da takve stvari držiš podalje od interneta a samim tim i očiju tužilaštva za visokotehnološki kriminal. :wink:
penguin-161356_960_720.jpg

Da, jer, Vlada je nebrojene banov’o ođe, zbog piratisanja. :smiley:

Ma, kakvi brate, to su selje u uniformama, mozak im k’o granula mog psa. :stuck_out_tongue: :smiley:

Bogami, teska godina za torente:

Torrentz.eu, the Mega Torrents Search Engine Shuts Down

BitTorrents search engine shuts down

Kad ga ugasise sinoc sam trazio neki torrent preko njega