Koje knjige čitaju linuxaši?

Primetio sam da ima svakakvih tema vezano za svakodnevni zivot ali nigde se ne spominju knjige?

Evo ja prvi da budem: Napoleon Hill - Think and grow rich (Misli i obogati se)

Knjiga je odlicna i preporucio bih svakom coveku da je procita! I ako je pisana prvom polovinom proslog veka, knjiga je preuredjena za danasnjicu i ima takav pozitivan uticaj na coveka i njegovo razmisljanje da je to neopisivo.

Hmmm baš dugo nisam čitao ništa :confused: nekako ne stizem od obaveza i poslova.

Poslednje što sam pročitao pre sigurno godinu dana je Sivi Vuk, odlična i boga mi “debela” knjiga o tajnom bekstvu Hitlera u Argentinu kao i činjenice koje prate knjigu i deo nakon WWII kada se pretpostavlja da je nastavio život tamo.

Imam nekoliko knjiga koje treba da procitam vec dva tri godine :stuck_out_tongue:

Nisam procitao knjigu od srednje skole iskreno, ali sam sad kupio na akciji ovo i poceo da citam:

Čarobna knjiga - Online knjižara - Komplet Paklene naprave 1-3

Ako neko voli misterije - ubistva, uvek bi preporucio Agatu. Poslednje sto sam procitao iz tog zanra je:
[SIZE=6]Agata Kristi - Iskričavi cijanid [/SIZE]
Takvu dobru misteriju, neizvesnost i jos bolji rasplet nisam odavno citao.

E da, primio sam se nedavno i na stripove, potrosih pola ovomesecne plate, pa ko nekom treba preporuka kazite :slight_smile:

Хммм. Препоручио бих штагод од Исака Сингера (Isaac Singer).