Koji audio plejer da bude default?

Dakle biramo audio plejer koji će biti default.

Galasajte za svoj omiljeni i onaj koji bude imao najviše glasova biće izabran kao default.

Pošto je default okruženje XFCE odnosno Gnome GTK+, svi plejeri koji su KDE (qt) based neće biti stavljeni na listu.

Ukoliko vi imate predlog za plejer dopišite ovde u temi pa ćemo ubaciti u anketu.

Ako izaberemo Banši, neće stajati prevod “zloslutnica”, inače će da mi otpadnu uši od sramote :))

U našoj distribuciji koju radi zajednica neće biti tih kretenskih prevoda ne brini :slight_smile:

A voleo bih da doprinesem, al ne znam da li sam ikad pustio muziku na kompu a da nije direktno s jutjuba :frowning:

Кад сам имао Арч мислим да се звао Pragha, а сад слушам с Exaile у суштини су исти!
Много тога зависи како је неко навикао да слуша музику имао сам прилику да пробам Томахавк и није ми јасно како тако нешто хаотично и нефункционално може да постоји.
Ја слушам само оно што имам на харду по принципу одаберем жанр из библиотеке и после жанра иде одабир албума или извођач па албум. KISS

Pa dobro, svako ima svoj omiljen generalno treba ponuditi ono što zajednica najviše koristi.

Sve su ovo samo default programi, lako se kasnije kada instalirate sistem oni obrišu i ubacite neke svoje, bože moj pa to je kastomizacija sistema kao što svi radimo.

mocp :smiley:

Xutuntu koristi gmusicbrowser kao audio plejer, a parole ga video plejer… čisto da napomenem ako ćemo da prepisujemo :D.

Klod: Ako izaberemo Banši, neće stajati prevod “zloslutnica”…
Commander: U našoj distribuciji koju radi zajednica neće biti tih kretenskih prevoda ne brini.

Dead Beef - Mrtvo Govedo :biggrin:
Audacious - Drzak :connie_garoo:

Dodat u anketu…

clementine!! može i deadbeef

Clementine je kde based i trazi dosta paketa iz kde-a.

A i težak i gladan ram memorije.

[CENTER][SIZE=24px]Moram da se ispred cele OSS zajednice zahvalim ljudim koji glasaju, jer činite neverovatnu uslugu i pozivam ostale [/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=24px]da se priključe glasanju kako bi uzorak bio što validniji jer je odabir default programa u interesu svih nas.[/SIZE][/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER][SIZE=24px]Hvala još jednom zaista![/SIZE][/CENTER]

Moze Banshee

Deadbeef.

Audacious

^
Glasaj gore u poll-u… :wink: :slight_smile:

Komentare u kojima ostavljate glasove neće se važiti zato glasajte u anketi gore. Hvala.

Samo komentarisem,glasao vec :smiley: .