KTorrent

Evo ovako , resio sam da konacno zakrpim Ktorrent da moze da skida magnet link . To sam i uradio. Sada sve fura kako treba ili mi se bar tako cini :S

Sada kada kliknem na magnet link on pocne da snima file i sve mi se cini ok ali onda izbaci obavestenje da magnet link ne koristi DHT .

Sada me to interesuje da li je to neki veliki problem ili nista strasno i da li to ima neke posledice po mene ?

Ocu da kazem da meni radi torrent i manget link cini mi se kako treba a sad sta je to sa DHT ne znam pa molim neko pojasnjenje :connie_duckyfllyfast:

Da li skida i skine fajl? Ostalo ne mora da te zanima. Sećam se nekih trekera kod kojih je bio zabranjen DHT, odavno ih ne koristim pa i ne obraćam pažnju.

Šta je potrebno da se krpi da ktorrent skida magnet? File/Open URL (ili samo Ctrl-P) i tu ubaciš magnet link. Valjda to tako radi.

ma sine file i sve je ok :smiley: , a sto se tice kako sam ga zakrpio pa pratio sam uputsvo sa neta i doda nesto u config forefoxa :S ne bih znao sta … ulgavnom radi :slight_smile: