Majice za leto 2012

Post izmenjen 11. Aprila 2012!

Sta se desava niko nije zainteresovan za majice? Ajde ajde ne stidite se otvorite svoju umetnicku dusu :wink:

Sent from my BlackBerry 9780

Ako izbor nije konačan sa sivom i belom, postoji dosta dobra nijansa zelene boje, otvorenija je i svetlija pa se teže ispira i duže traje boja. Ako bi (ako bude ubačen) natpis bio bele boje dosta bi dobro stajalo u toj kombinaciji. Imao sam sličnu majcu prošlog leta, nađem, uslikam pa postavim.

Ma nije izbor konačan ja sam samo dao predlog :wink:

Mi možemo praviti i 5 različitih varijanti majica. Za početak napravimo ~50 komada pa od svake kombinacije po 10 komada.

Ako se bude ista organizovalo racunajte i mene :wink:

Mislim da bi bilo najbolje da bude minimalisticki, nista preveliko kao na ovoj slici:

scaled.php?server=841&filename=blacktshirtz.jpg

I još maskota na zadnjoj strani. :wink:

Ako vec pricate o majicama , najbolje uraditi preko GIMP-a recimo neki prikaz kako bi to izgledalo… kao sto je fino to uradio @hyperion
Naravno i cena da se napomene :23:
P.S. Nisam znao za ovu zajednicu, sinoc sam slucajno video i odusevio se posto sam Mintovac :23:

Zajednica je relativno nova, postojimo od 13-og januara ove godine :23:

Da se vratimo na temu, sledeće nedleje nosim na štampu prvu količinu od 50 majica (pamučne bele) u pitanju je ova majica http://www.fruit.com/5P2727_mens_crew_tees.html (ako uspem da nadjem zelenu boju super ako ne biće ova bela).

Bićete ovde obavešteni o ceni i naručivanju kada budem i ja saznao koliko šta košta.

P.S. Molim Vas da se tajno :23: izjasnite o veličinama koje nosite čisto da bi imao uvid u to kojih majica više da naručim a kojih manje, da ne bude da je potrebno 10 majica 2XL a ja naručio 3 i slično…

Froot of the loom!!!

“Daj 5 karata” :23:

P.S. glasao

Hoću i ja… :23:

Kumeeeeeeeee… tebi ide jedna posebna :23:

I ja bih majicu? Gde se i kako to pazaruju?

Oni koji su iz BG i okoline, lično preuzimanje, oni koji ne mogu da preuzmu lično, uplatom na račun i po uplati majica će biti poslata Post Express-om.

ALi bićete na vreme obavešteni, nema potrebe da mi šaljete PP. :23:

Da li postoji sansa za one koji su stalni clanovi tima mint-srbija, a nisu u mogucnosti da kupe…da se njima (ne mislim na sebe) majice poklone?

Postoji šansa…

Možda nešto 'vako :23:

http://photoserver.ws/images/JjQ04f85ce000214d.png

Nije baš naj bolje odrađeno…poslužiće!

Pazi, što više boja, više različitih aplikacija to je veća cena. Treba i to uklopiti.

To je samo predlog ili tek onako da se vidi kako bi “čučalo” na toj boji. :23:

Ova boja koju je Siniša predložio mi se sviđa, kao i ovo na prednjoj strani… :23: