Milan

Pozdrav svima, drago mi je da sam se uclanio na ovaj forum. Studiram internet tehnologije na ICT skoli. Za linux me je zainteresovao profesor Nikola Reljin, koji mi je preporucio Mint kao uvod u linux svet i nisam se pokajao. Posle Linux dana i prezentacije Linux Srbija tima resio sam da se prikljucim ovom forumu i ucestvujem u njegovom radu :slight_smile:

Pozdrav imenjace, dobrodosao na forum :slight_smile:

Milane pozdrav i dobrodosao na forum. Jako mi je drago da si se uclanio. Kad smo pre neki dan ja i Vlada posetili skolu, naglasio sam svima da posete forum i drago mi je da si to uradio.

Nadam se da ti se dopalo predstavljanje minta kako i nase mint zajednice.

S moje tacke gledista boravak u ict skoli i ceo taj dogadjaj je protekao fenomenalno, Veoma mi se dopalo sve od amtosfere, preko profesora i studenata.

Nadam se da cemo nastaviti ovako lepu saradnju.

Pozdrav i dobro nam došao na forum :slight_smile:

Drago mi je da smo barem uspeli nekog da našim predavanjem privučemo na forum i uopšteno zainteresujemo za Linux Mint. U planu će najverovatnije biti još predavanja koje se tiču isključivo Linux Mint distribucije i rada na njoj kao i detaljno upoznavanje sa njenim direktnim proizvodima i okruženjima.

uživaj :slight_smile:

Hvala svima na dobrodoslici :slight_smile: Pricao sam sa kolegama, uskoro ce se i oni prikljuciti. Drago mi je da vam je bilo lepo u skoli :slight_smile: Volontiracu i sledece godine, a nadam se da cemo se videti i na nekim okupljanjima :slight_smile:

ozdrav od bad63ra :slight_smile: :slight_smile:

p.s. pazi ozb ti akzem zarazno je biti na forumu :slight_smile:

Welcome ! :slight_smile:

Dobrodosao na forum! Neces se pokajati, sto nas je vise, to bolje! :slight_smile:

Ako dobro razumem ti si zivi dokaz da je prezentacija bila uspesna!
Pet bambija za prezentere i samo napred u osvajanje sveta ! :connie_jail:

Svaki novi korisnik je nukleus buduce mreze i laganog opadanja WinBlowsa a jacanja zajednice otvorenog koda.