?Mint mi banovao ip adresu

Kako da anbanujem zato sto ne mogu da pristupim desklet repou, tj spice
sajtu, niti bilo cemu sto ima mint u svom imenu.
Cudno mi je posto ovu ip adresu imam dugo, a jedno vreme su
anbanovali da bi opet banovali. Help :wink:

Mint ti banovao IP adresu? :smiley:

Zezaš ili si mrtav ozbiljan…

Ozbiljan :stuck_out_tongue:
Samo mogu preko proxy-ja da pristupim…

Svašta, pa šta si radio? Mislim da je ipak verovatnije da je ceo opseg banovan zbog nečega, mada mi je i to smešno da bilo šta banuju.

Nista nisam radio, cak ni ne idem tamo. Provalio sam da sam banovan kada sam probao Cinamon i video da nece da ucita spisak deksleta :stuck_out_tongue:

@Branimir Maksimovic
Piši Klementu…

Ако не можеш да отвориш Cinnamon Spices кроз прегледач, онда не знам, али ако је проблем само учитавање листе тема/аплета/десклета/екстензија кроз System Settings, онда није до IP адресе. То се повремено дешава да пукне. Пробај поново. Код мене тренутно ради.

Ma do ip adrese je, jednom su mi odblokirali pa proradilo, ali evo sad opet blokirano. Mozda ceo range banuju
zbog nekog tamo lika sto zeza krizu…

Što kaže @Dragan piši Klem-u (osnivač Minta… i da odgovara na poruke) da urade delist.

Koliko vidim to je neki interni Mintov firewall na serveru koju iz nekog razloga blokira ljude, nisi usamljen slučaj.

Klem (Clem) je (koliko ja znam) u depresiji trenutno, tako da ništa od toga do daljnjeg. :stuck_out_tongue: :smiley:

A što je u deprešn?

Jednostavnije mi da izbegavam sve vezano za Mint :stuck_out_tongue:

Uvek ti ostaje i ta mogućnost… ili cimaj ISP-a da ti promeni IP.

Ma IP mi se ne menja vise od godinu dana,a ja sam kao na dimanickoj adresi :wink:
Jedini nacin da promenim IP je da promenim mac adresu rutera :wink:
Sto i nije neki problem, ali sto da se cimam zbog Minta :stuck_out_tongue:
Osim toga i stari dobri TOR omogucava da pristupim sajtu :stuck_out_tongue:

Vreme Minta je prošlo, sve više brljaju i propadaju.

Ma jok, opet su me skinuli sa ban liste :stuck_out_tongue:
Das radi super. Izgleda da ta skripta sto banuje ip adrese ne radi bas ponajbolje.