New admin :)

Poželimo dobrodošlicu našem novom administratoru… @rapha :slight_smile:

Svaka čast @rapha !

Puna kofa govana i mistrija je presudila… :slight_smile:

giphy.gif

Da ne bude zabune…kofa je odavde :smiley:
https://foss.rs/threads/pa-dokle-više.4583/page-7#post-55484
…a ja sam (možda) ostao dužan obrazloženje, dakle :
Stari…pardon, dugogodišnji iskusni… korisnik linuxa, razuman, staložen, lično poznanstvo sa osnivačem ovog foruma (@Vladimir ), pouzdan…jednom rečju, čovek od poverenja za ulogu administratora…da li sam propustio nešto? :wink:

Uf uf uf… ne znam kako će se ovo shvatiti… :pssst: :music:

Doduše, iskreno, da je momče nije… :smiley:

Čestitamo, postali ste majka :smiley:

Ispravio sam se na vreme :smiley:

Nekome majka, nekome maćeha…tako je uvek bilo sa adminima, gledano iz ugla korisnika :smiley:

:smiley:
Ovo obećava dobru zabavu.
Svakako pridružujem se čestitkama.

Biće zanimljivo ukoliko @rapha previše materijala iz te kante odvoji za TRIOS :smiley:
Toliko sam se emotivno vezao za taj naš distro…čak puna 3 dana ga koristim na metalu umesto Solarisa :rofl:
Doduše…pominjao je samo prvih 100 sa DW liste, pa sam u nedoumici da li da plačem ili da se radujem što TRIOS nije na njoj :smiley:

Pa da platimo tih 200 dolara koliko traži Ladislav da udjemo u prvih 100 na distru kako bi mogli propisno da nas izmistrijaju? :slight_smile:

Inače da za one koji veruju u Deda Mraza… ako hoćete da se pojavite medju prvih 100 na tom sajtu treba uredniku sajta da platite 200 dolara :slight_smile:

Poskupelo…220$ :smiley:

All you need to do is to buy an advertising banner and your distro will be listed straight away. Additionally, your banner will attract extra visitors to your website. Currently the smallest advertising deal available is 100,000 impressions of a standard leaderboard (728x90 pixels), which costs US$220.00 (half of this amount will be donated to open-source software projects as part of the monthly DistroWatch donations programme).

http://distrowatch.com/dwres.php?resource=submit

Čestitam rapha :slight_smile:

Verovatno su ubacili neki tax fee :smiley:

Kako se čini, ovde nedostaju 2 admina (@Filip[/USER] i [USER=267]@rapha) i šou može da počne :smiley:

Ko zna šta vi admini radite u vašim forumima tj. u onima koje samo vi vidite. :smiley:

@Dragan

Pa propustio si brate… Kako nisi.
Mlad, smeran, zgodan, lepuškast… :smiley:

Ruku na srce i meni na sramotu, TriOS nisam još uvek probao. Što ne znači da tu grešku neću ispraviti. :wink:

@Vladimir

Ja bre u cvetu mladosti… :smiley: Ti o`š izgleda odma da popaseš jednu disciplinsku? :smiley:

@all

Šalu na stranu, hvala svima na ukazanom poverenju i čestitkama. Siguran sam da ćemo se i dalje lepo družiti u zdravlju i veselju. :slight_smile:

E ovo je već ozbiljan korak napred, čovek sa integritetom. Čestitke @rapha. Nadam se da češ trajati…

[FONT=Trebuchet MS][SIZE=5]Dobro(nam)došao admin(istrator)e!!![/SIZE][/FONT] :smiley:

Mož’ da veruješ, a i ne moraš, al’ taj deo foruma poprilično deluje zapušteno…evo da gvirneš/te slikicom bar :slight_smile:
Screenshot - 06292015 - 08:53:10 PM.png

Trajaće onoliko koliko on bude hteo… :wink:
Ubr…dugo te nema ovde?