Otvoreni jelovnik

Pravi naziv sa one koje to ne zanima je zapravo GNU/Kupus :D.

svadbarski-kupus1.jpg

Futoški je još uvek najbolji…mada ni bjeljinski ne zaostaje… :smiley:

Kiseli je još bolji, a mnoge je spasio i njegov raso’ :D.

Ma na kiseli sam i mislio…svež kupus ide samo uz jagnjetinu :smiley:

Međutim najpopularniji je čorbast prebranac uz kiseli :D.

Novajlija koji (će) ovo čita(ti) definitivno će biti zbunjen, da li je došao na oss/linux forum, ili na neki gladansam.rs :smiley:

Koga boli uvo da li je GNU ili samo linux… bitno je kad će sarma da se zavija!? :nyam1:

^Kad god, samo vici kad bude gotova… :biggrin:

@Dragan

[SIZE=12px]A može i upržen podvarak [/SIZE] :smiley:

Sa kranjskom… ::slight_smile: :smiley:

Može i dimljena bela kad smo već kod curenje vode na ustima… :ohmy:

Ja stavio kupus prošle nedelje.

Auuuuu… brate.

Ja omašio, majstor mi betonira ulaz u podrum danas završava. dva bureta na gotovs :yahoo:

P.S. Jel mu vadiš koren ili ga samo “prekrstiš” i naliješ so!?

Za 5 minuta, odrekao se Vlad Google-a :wink:

Ali zato zahvatio kašikom i popio iz kace kupusa malo rasol-a. :wink:

samo pazi da ti se ne “uslinavi” rasol… tad moš’ da baciš i kupus kompletno.

P.S. na svakih 2 nedelje gurni plastično crevo na dno bureta i svom snagom duvaj u crevo vazduh da uzburkaš so i da voda ostane slana svuda jednako, tako ćeš sprečiti da ti se kupus ubudja, rasol uslinavi.

Vadim koren.
Ali nije kvadratni, više mu dođe ko piramida.

E vidiš ja sam jedne godine ostavio koren samo ga zasekao po X i Y osi… mnogo je kvalitetniji kupus, neće da se ocmolji posle nekog vremena nego ostane i dalje tvrd a usput kiseo…

Otvorio čovek temu da se predstavi, a mi udarismo u spam. Pomisliće da smo neki divljaci ovde koji se stalno prepucavaju oko gluposti ::slight_smile:

Spam? pa kis’o kupus ima ključnu ulogu preko zime kao izvor vitamina C i sredstvo protiv mamurluka, a kupusara je za posao, učenje i zabavu…ja tu ne vidim nikakav spam :smiley:

Kolateralna korist za novajliju je da odmah vidi gde je došao, pa ako mu se svidi, ok, ako pak ne, šta da se radi… :slight_smile:

Da li se jede ovde kiseli kupus ili GNU/kupus ili kupus/Linux ili pak neki 4.?

Neko jede kupus, neko meso… u proseku svi jedemo sarmu!

Nemoj da sam pročitao više da je neko rekao “pustite sarmu”… sram vas bilo, sarma je božije stvorenje, nešto najdivnije (posle bureka i dimljene vešalice u maramici) što može da se stvori ljudskom rukom. :mad: