ponovo pozdrav od steve

prvo moram da se zahvalim administratorima sto su preimenovali i premestili moj prethodni pozdrav. hteo sam da se predstavim ali je to moje predstavljanje otislo u nekom sasvim drugom smeru. ja sam steva, iz subotice sam, 43 godine, nisam dugo u ovoj prici i smatram da imam jos mnogo toga da naucim. kao sto sam vec rekao drugar me zarazio sa linuxom i od to doba imam sasvim drugi pogled na svet. posto sam gradjevinac po struci sada zbog zime odmaram kod kuce i odlucio sam da svo to moje slobodno vreme ulozim u nesto za sta smatram da ce se mozda isplatiti jednog dana. pod isplatom ne mislim na materijalno. vidim da su ljudi ovde predusretljivi i da su voljni da predaju znanje koje poseduju i to me jako raduje, i trudicu se da naucim sve sto mogu da bih i ja jednog dana mogao da predam dalje to znanje.dakle budite spremni da cu biti vrlo aktivan i da cu vas kada resim pitanje interneta na mom racunaru bombardovati pitanjima. problem kod mene je sto kada je trbalo, a to je bilo pre otprilike 20 godina nije bilo ko da me nauci, tako da onaj period kada su se racunari intenzivno razvijali za kucnu upotrebu krajem 80tih i pocetkom 90tih meni nedostaje. nazalost to ne mogu da nadoknadim u praksi ali mislim da mogu u teoriji. pa ko je voljan da prica samnom o toj tematici neka izvoli. ne mora striktno da bude ta tema, moze i druge. za sada toliko. pozdrav

Pozdrav Stevo i dobro nam došao!:slight_smile:
Ima ovde dosta voljnih,stručnih ljudi raspoloženih da pričaju stobom:D
Da te pitam, jel se ovo “schnaps” u tvom nicku odnosi na kartašku igru ili rakiju(po Njemački)?:smiley:

nisam kockar ali gubim, a rakija connecting people. my name is… palinkas, stevan palinkas. hvala na dobrodoslici

Svidža mene hat tvoj prezime,naročito u ove hladno je vreme.Znam malo madžarski živim tu blizu Mađar granice.:wink:

PS: ja sam više stručnjak za palinku nego za linux

@steve schnaps
Pozdrav i dobrodošao na forum :slight_smile:

Zdravo Stevo i dobrodošao na FOSS strane :wink:

Dobrodošao :smiley:

@steve schnaps
Pozdrav i dobrodošao na najbolji forum :slight_smile: