Povratak linuxu

Pozdrav svima.

Juce sam pretabao stari racunar Mintom (lxde), na njemu je bio Ubutnu 7.10 koji nisam koristio vec neko vreme (dosta mi je racunara na poslu, pa kucni slabo i koristim). Smatram da je red da se predstavim, odnosno da vas pozdravim i moram reci da mi je drago da postoji Mint zajednica u Srbiji. Citam ovih dana forum i vidim da se pominju neka okruzenja kao sto su Cimet i Mate, nije to bilo nekad… Dugo nisam koristio Linux, na poslu moram Windows, pa me malo pregazilo vreme. U svakom slucaju se vracam. Necete me " vidjati" po forumu, volim da procitam svaku temu, ali nisam nesto aktivan u pisanju, kad mi treba pomoc koristim pretragu, a ako budem mogao da pomognem, tu sam.

Pozdrav iz Gornjeg Milanovca.

Dobrodošao na forum :slight_smile:

Svako koristi forum kako mu odgovara, tako i ti :slight_smile:

Pozdrav i dobrodošao na forum :slight_smile:

Ne brini ne ujedamo slobodno piši šta ti je volja!

Welcome !!! :slight_smile:

Dobrodosao na forum! :slight_smile:

Dobrodosao na forum. Nadam se da cemo ti pomoci kad zatreba, jer to je i svrha foruma.

pazi ja ti zelim dobrdoslicu mada sam i ja nov samo da ti potvrdim da je ovde sve super :slight_smile: :slight_smile:

Добродошао у заједницу :slight_smile:

Dobro došao i od mene …

Dobrodosao, htedoh da pitam sta se desilo sa “Decijim novinama” i svim lepim izdanjima tokom tranzicije ako znas (ako ne, pitaj matorane mozda oni znaju)