Pozdrav iz Beograda!

Pozdrav dugari, Win koristim od 2001 prvi win na kom sam radio bio je XP pa sad sve do W7, elem od pre dva dana mi se javila zelja da probam da koristim Linux da ga upoznam i da eventualno jednog dana komplet predjem na isti.
Malo sam citao oko linuxa i nekako sam odlucio da moj prvi linux bude bas Mint distribucija i to sam skinuo odmah 14 cimet verziju doduse probao sam i 13 KDE i nije mi se svidelo iako mnogi kazu da je po okruzenju slicna winu, meni nije a cimet mi se jako svidja pa sam onda i njega stavio za probu.
Znaci totalni sam laik u linuxu pa tako da se nadam da ce mi neko od ovde prisutnih znalaca u linuxu objasniti neke moje nedoumice.

Pozdrav od Duleta iz BGD-a…

Прва недоумица, врати се на КДЕ или сачекај нови КДЕ Минт који само што није. А најбоље је да инсталираш оба и паралелно пробаш па да сам одлучиш да ли ти је бољи Цимет или КДЕ. :wink:

Dule dobrodošao na forum. Drago mi je što si kao svoj prvi distro izabrao linuxmint.
On je prevashodno i namenjem pre svega početnicima, a tek onda svim ostalim korisnicima.

pozdrav i dobrodosao ali kao sto ti je i calex rekao pruzi jos jednu sansu KDE-u :slight_smile:

Тако је, не знаш шта пропушташ. Запитаћеш се једног дана “где си био целог мог живота” :slight_smile:

Добродошао btw :slight_smile:

Dule dobro nam dosao na forum :slight_smile:

Dobrodošao na forum :slight_smile:

Hvala vam ljudi svima na dobrodoslici, ali sam jos uvek na cimetu, nesto mi odvratan KDE tako da sam do daljnjeg na cimetu.

Samo ti uživaj, Cimet je odlično desktop rešenje!