Pozdrav iz Žepča, BiH

Lijep pozdrav. Zovem se Dario i iz Žepča sam. Trenutno koristim windows7 al bih preso na linux koliko je to vise moguce, te sam se odlucio za mint ali imam mali problem. Eto toliko od mene.

dobrodosao :slight_smile: forum savrseno funkcionise ,a sta tebe to muci kod Linux Mint-a? :mafia:

slobodno pitaj sta ne znas a mi cemo probati da pomognemo koliko znamo :leaf-icon: :leaf-icon: :leaf-icon:

hvala. A da muci me malo, otvorio sam temu.

Pozdrav Dario i dobro nam došao na forum :congratulate:

Za sve što te muči tu smo, pre ili kasnije nadjemo rešenje za sve probleme koje ljudi imaju :wink:

Dobrodošao! :smiley:

Pozdrav za Daria !

Dobrodošao Dario.

Pozdrav! Razlog za prelazak na Mint Linux ili neki drugi GNU Linux je? :slight_smile:

Hvala svima. A malo sam u guzvi, pa nestignem na sve strane. A razlog je to sto me windows maltretira i previse :D, a i zanima me linux.
P.s. jel ima gdje tablica cirilice-latinice, posto apsolutno nerazumijem cirilicu.

Forum podržava i latinicu i ćirilicu, čak u istoj poruci љњђжшчћ :wink:

Nažalost, upravo zbog te podrške, modul za konverziju poruka ćir-lat i obratno, pravi strahovite probleme(pretraga baze, dupliranje poruka itd, da ne gnjavim sa tehničkim detaljima…) i ne možemo da ga koristimo.

Ostaje da… ili naučiš ćirilicu, ili zamoliš ostale članove da u komunikaciji sa tobom koriste latinicu…dok ne naučiš ćirilicu, nije to tako teško тешко :wink:

kao sto admin Dragan rece nije to tako tesko… to ti dodje pola sata posla …malo prakse i eto ga :connie_boy_cleanglasses:

ma znam i sam da nije tesko, zato sam pitao za tablicu slova, i volio bih naucit, al nikako se nakanit.

ma nema potrebe da samo radi ovog foruma ucis cirilicu

radi sebe a ne radi foruma…prosto je na neki nacin glupo ne znati cirilicu a znati latinicu msm to je to samo malo obrnuto :slight_smile:

pa i mislim radi sebe, u takvom okruzenju zivimo da bi je ured svatko trebo znat.

sto vise znas s tim bolje :5: a oko Mint-a sta god bilo malo se potrudi , vredi sigurno :wink: