Pozdrav ljudi!

Relativno sam u Linux svetu, 4-5 meseci koristim Mint 13 Cinnamon, na koji sam takoreci potpuno presao sa Windows-a. Sve je u stvari tacnije pocelo sa Zorin OS-om, koji sam probao iz radoznalosti ali brzo zavrsio na Mint-u. Iako sam Win power user, Linux me je osvojio jednostavnoscu, out-of-the-box funkcionalnoscu, live modom i lakocom instalacije programa. Kontrolu nad sistemom da ni ne spominjem… Toliko da na Cinnamon instalaciji imam instaliran i KDE i LXDE i XFCE! ( povuklo me odusevljenje i radoznalost, a i nisam bio upucen u postojanje VBox-a ) :frowning: :slight_smile:
Uglavnom, danas sam presao na KDE ( nova instalacija ), a ova prethodna “mesavina” ce se polako vec brisati i za sad mogu samo sve najbolje reci o Linux-u, a pogotovu o Mint-u i Peppermint-u!
Pozdrav svim ljudima na forumu, nadam se da cemo se lepo druziti i da cu biti od pomoci svojim skromnim ( ali rastucim ) znanjem! :slight_smile: :stuck_out_tongue:
Freedom FTW!

poz poz …
ajde dobrodoso ti nama i hvala ti na lepom uvodnom post- u :slight_smile: :slight_smile:

Dobrodošao!

Pozdrav i dobro nam došao na forum :slight_smile: