Pozdrav od novog novajlije

Pozdrav svima prisutnima. Eto mene opet na linux-u. Zovem se Nikola, iz Barande sam. Linux ubuntu sam koristio pre oko dve godine…nekih mesec dana i presao na WIN 7, sad sam se vratio na linux i mislim da cu ostati (ako uspem da instaliram igricu :slight_smile: ). Tako da…totalni sam pocetnik. :slight_smile:

Pozdrav za Banat! :slight_smile: Dobro nam došao Nikola :slight_smile: O kakvoj se to opakoj igrici radi?

Pozdrav Primarijus i dobro nam došao na forum :slight_smile:

Hvala na dobrodoslicama. Radi se o igrici “League of Legends”.

“Vratile se rode”… :slight_smile:

Dobrodošao :slight_smile:

Pozdrav i dobrodosao na forum. League of legends je online mmoprg. Pogledaj ovde. Dobila je gold ocenu. Sto znaci da besprekorno radi preko wine emulatora

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=19141

Za ovo neznam kako da ti se zahvalim, ja trazim danima. Moracu sutra to da prostudiram pa da probam :slight_smile: Inace igram tu igricu nekoliko meseci i mnogo sam zarazen, poceo sam da kriziram :slight_smile:

Probaj preko wine…instaliraj wine i wine-tricks i probaj preko njega…vidi hoce li da ti radi…

Ako zapne otvori novu temu na forumu pa cemo da joj se vise posvetimo… da ne idemo sad u offtopic.

Da, o tome sam razmisljao. Upravo mi se skida client, pa ako bude problema, otvoricu novu temu.

Pozdravcina! Linux ce definitivno ujediniti Srbe, tako da svi stanu pod jedan MINT :connie_jail: