POZDRAV SA DRINE

Pozdrav svima,
Ja sam Velibor iz Zvornika, linux koristim od prije hmmm tri-četiri mjeseca tako da sam relativno nov.
Prvo sam koristio Ubuntu 11.10 i član sam njihovog foruma. U namjeri da sačekam njihovu najnoviju verziju u aprilu, odlučio sam da probam druge distribucije i tako preko Kubuntu pa openSuse dodjem do Mint12 koji sam probao i sa KDE koji je super, zatim sam probao Gnome koji mi je još bolji a onda je došao Cimet i tu sam rekao TO JE TO. Mnogo mi se svidja i odlučio sam da ostajem, a onaj Ubuntu što ga čekam probaću sa USB live.
Imao sam par problema pri podešavanju nekih sitnica ali zahvaljujući ljudima ovdje na forumu brzo je sve rješeno.

Dobrodošao u zajednicu :23:

Pozdrav druže i dobro nam došao na forum :23:

Uživaj :23:

:slight_smile: :smiley: :smiley: :slight_smile: Dobrodošao! :23: :23: :23: :slight_smile:

:slight_smile: :smiley: :stuck_out_tongue: :slight_smile: Dobrodošao! :23: :23: :23: :slight_smile:

Dobar ovaj copy/paste :smiley:

dobrodosao u zajednicu! slobodno pitaj sta god da zaskripi! tu smo da pomognemo jedni drugima! :23: :23:

Dobrodošao ! :23:

Lep opis Linux iskustva Velibore. Drago mi je da nisam sam u “gušterisanju”. Super tj, odlično je što ljudi danas odmah pronalaze
“svoju zajednicu”