Pozdrav svima iz Apatina

Pozdrav svim clanovima foruma i korisnicima Minta :wink: Bio bi i red da se predstavim, ja sam Petar iz Apatina star dvadeset i nesto leta, a na netu sam poznat kao Hyperion i Ludi Naucnik.

Prelazak sa Windowsa na Linux je bio pre valjda neke cetiri godine kad sam porucio Ubuntu 8.10 (dualbot), a kad je dosla verzija 10.10 potpuno sam batalio XP i presao na Ubuntu, a na verzije 11.04 i 11.10 se nikako nisam mogao navici, pa sam morao naci zamenu za njega. Posle duzeg trazenja sam konacno naisao na Mint 12 koji mi savrseno odgovara.

Dobrodošao u zajednicu, imenjače :wink:

Dobrodošao u zajednicu :wink:

Pozdrav za Apatin!!! Sa sve pivarom!

:slight_smile: Dobrodošao! :slight_smile: :wink:

Dobrodošao na forum i u Mint zajednicu Srbije :slight_smile:

Upravo nastalo pravilo od moje strane… sledeći član koji bude dolazio iz Apatina mora da obezbedi minimum 10l piva za urednike foruma, i još toliko za admine… :wink:

Uživaj…

Insert beer here - press the button

:wink:

Steta sto je pravilo da svaki “sledeci” clan iz Apatina mora da obezbedi 10l piva, jer radim u pivari i mogu obezbediti celu paletu za dzabe ako je potrebno :wink:

PS: Hvala svima na dobrodoslici, vec se osecam k’o domaci :slight_smile:

Dobiće uskoro PP od mene u vezi saradnje Apatin pivare i Mint zajednice :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vec mogu da zamislim “Mint Pivo” :wink:

333.jpg

Irski motivi, dan Sv. Patrika. Aj dobro neka bude Mint pivo :wink:

Pozdrav za Apatin :slight_smile: i dobrodosao u zajednicu! :wink: :slight_smile:

Volimo pivo
Pozdrav hyperion!

I za sve je kriva industrija piva :slight_smile:

Jos jednom hvala svima na dobrodoslici :wink:

Da da, čuveni NBG…bio nekad, izdanje za city records ih je pokopalo :wink: