Pozdrav svima

Zdravo svima. JA sam nov u svetu LInux-a. Verovatno će mi trebati ogromna pomoć i mnogobrojni saveti,pa bih želeo da znam gde mogu da vas pitam sve to.

Dobrodosao na forum Linux Mint Srbija.

Ovaj forum upravo postoji iz tog razloga, da pruzi pomoc svima koji koriste GNU/Linux. Ne ustrucavaj se da pitas, uvek ces dobiti potrebnu pomoc.

Pogledaj malo forum, podeljen je po raznim sekcijama. Ukoliko imas potrebu za nekim objasnjenjem, prvo pogledaj da vec negde ne postoji slicna tema. Ukoliko postoji, mozes se tu prikljuciti. Ukoliko ne postoji mozes sam otvoriti temu i izneti svoje utiske ili probleme.

Pozdrav i dobro nam došao na forum :slight_smile:

Kao što ti je @sasa_ veoma lepo objasnio, pre nego što bilo šta misliš da pitaš najbolje da koristiš pretragu na forumu, jer u većini slučajeva ljudi dolaze sa manje-više sličnim ili istim pitanjima. Za sve ostalo što nema na forumu, mi radimo po principu jedno pitanje jedna tema, tako da slobodno postavi teme :slight_smile:

Uživaj…

Pozdrav, Dobroosao na forum. Pitanja i odgovore mozes potraziti na forumu.
Ukoliko ne nadjes ono sto trazis, mozes napraviti nove teme u kojima ce ostali korisnici foruma rado da ti odgovore.

hellow !!! :slight_smile:

Evo i ja sam, prve nedelje teku, ali su momci zaista sjajni i odlicno je imati sajt i forum na svom jeziku.
Zamsili, NIKAD ne moras da okrenes Microsoft product support niti bilo sta da hakujes, krekujes, cistis od virusa …