Pozdrav svima

Jos jedna predstavi se tema. Mada covek se navikne :connie_crazyperson:

Anyway, moje ime je Nikola. Korisnik Mint-a sam jos od Minta 9/10 mada ne toliko cesto upotrebljivan zbog rada u Windows okruzenju i problema sa drugim korisnicima kojima je bila potrebna pomoc a koji su inace Windows user-i. Takodje sam osnivac web startup-a Zeusoft-a, koji je mozda najpoznatiji po aplikaciji ZeuAPP koja je Ubuntu Software Centar prenela u WIndows okruzenje. Trenutne verziju se obsolate software, jer se spremamo da prosirimo celokupno aplikaciju preko web marketa i client-a za veci broj sistema. Sto bi rekli: Bringing the spirit of open source everywhere.

Mint mi se najvise svideo zbog svoje jednostavnosti, i zbog toga sto je izbegavao da dodaje nepotrebne stvari (feature bloat). Posle skakanja sa distribucije na distribuciju Mint me je najvise zadrzao. Jednostavnost prema krajnjim korisnicima je na kraju Mint-u i donela ogromnu popularnost.

Trenutno izradjujem(o) dokumentaciju i koncepte za sopstveni Distro po ugledu na Elementary koncept dizajna, koji bi bio prilagodjen nasem podrucju kao i sire ;).
Elegancy trough simplicity.

Ako vas nesto zanima, pitajte :slight_smile:

Pozdrav i dobrodošao na forum :connie_crazyperson:

Lepo što radite web startup-e, da li imate još nešto u planu osim toga što ste radili?

Poceli smo negde oko 2009. Trenutno radimo na application market-u kao sto rekoh i planiramo da to prosirimo na music market, kao i da zapocnemo rad na distribuciji. :connie_crazyperson:

Dobrodosao na forum.