Pozdrav svoma koliko vas ima

Pozdrav svima ,

iz Rijeke sam , trenutno sam na Linux Mintu 12 Lisa , upravo se upoznajemo i nadam se da ću uskoro kompletno migrirati sa windowsa. Nadam se da ću uspjeti naći informacije koje me zanimaju i nemojte se ljutiti ako pitam previše ::slight_smile:

nema tu ljutnje zato smo tu da pomognemo jedni drugima… :slight_smile:
aj dobrodosao na forum :5:

Зна се ко ће први да се јави. :wink: А зашто Минт 12, боље одмах пређи на нови 14 или бар на 13 са дужом подршком? Има овде и нас који и даље прелазимо, ови прави линуховци понекад дају мале теже предлоге али ћемо ми гуштери са мало више стажа вероватно лакше да помогнемо. :wink:

sta je to sad trebalo da znaci

:coffee_L:

Nisam prešao jer sam njega imao instaliranog na usb-u kao live verziju već duže vrijeme pa sam ga tek pred neki dan prebacio na ssd . Ali nema veze , vidio sam kako to sve skupa radi pa nema razloga da ne pređem na 13 ili 14 . Upravo sam u nedoumici koju verziju . Svakako hvala na savijetu :chiffa:

Pozdrav. Dobrodosao na forum… Pa najnoviju. Prosla verzija je imala nekih problema, i dalje ima… Prvo sa cinnamon okruzenjem, To se sad sve ispeglalo, tako da ti preporucujem novu verziju 14 da skines… Naravno nadam se da ti hardver to podrzava…

Dobrodošao na forum, i pozdrav za Rijeku :slight_smile:

Što se tiče nedoumica oko verzije, Sreten je već sve objasnio :slight_smile:

Pozdrav i dobrodošao na forum :wink: