Pozdrav

Pozdrav svim forumasima i korisnicima Linux-a :slight_smile: Zovem se Marko, iz Lazarevca sam, studiram u Beogradu, i Linux Mint koristim od juce, iako sam se sa njim sreo prvi put pre mozda mesec dana. Ranije sam koristio Ubuntu, ali veoma slabo, tako da eto, sad sam konacno resio da emigriram na Linux for good :slight_smile: Potrudicu se da na forumu budem aktivan, kako pitanjima, tako i pomazuci drugim novajlijama, kad steknem dovoljno iskustva :slight_smile: Da ne duzim vise, veliko hvala na svim buducim korisnim informacijama i pomoci! Pozdrav!

haha kako ja uvek igrom slucaja imam tu cast da prvi kazem welcome :slight_smile: :slight_smile:

Dobrosao na forum Hombre. Sto se foruma tice, pise svako i ko ima i ko nema iskustva. Kao sto vidis ovaj forum je veoma open sto se toga tice, tako sta god zelis, dal da otvoris novu temu, dal da ucestvujes u vec postojecim, to je na tebi.
Meni je drago da si se odlucio za linuks mint distribuciju, i da si clan foruma, nadam se da ce ti boravak ovde biti prijatan.

Dobrodošao na forum :slight_smile:

Uživaj…

Hvala svima na dobrodoslici, trudicu se da budem sto aktivniji :slight_smile:

Dobar je taj slatki Linux zmaj … pa svi smo u pocetku pocetnici, a i radjamo se kao tabula rasa.
Pitanje je samo dokle cemo stici :wink: