Pozdrav

Pozdrav svim ljubiteljima Linux platforme, i slobodnog softvera uopste!

Ja sam student prve godine na smeru “Informatika” Matematickog fakulteta u Beogradu i jako sam zainteresovan za razvijanje aplikacija na otvorenim platformama jer znam da je to jedini nacin da aplikacije dostignu pun potencijal u koriscenju hardvera racunara. Smatram da su takvi sistemi buducnost bez obzira na to koliko neke druge kompanije sa drugacijim idejama ulagale novca da se to ne desi! ::slight_smile:

Nemam mnogo prakticnog znanja koje se tice koriscenja Linuxa na naprednijem nivou, ali mislim da je ovo mesto gde ipak mogu nesto da naucim od iskusnijih korisnika, kao i da naidjem na mladje korisnike entuzijaste koji bi bili zainteresovani za razvoj nekih malko ozbiljnijih aplikacija. :astronomer1:

Trenutno sam u potrazi za praksom u nekoj Beogradskoj firmi koja se bavi razvijanjem softvera. :connie_13:

Pozdrav i dobrodošao! :wink:

Dobrodošao Aleksandre :).

lo

@[member=‘Александар Милосављевић’]

Dobrodošao na forum…nadam se da će ti biti prijatno sa nama i da će ova zajednica opravdati tvoja očekivanja :slight_smile:

Hvala! :slight_smile:

Inace, samo da napomenem da je ovo prvi forum na kojem sam napravio profil zato sto me njegova tematika zaista zanima, a ne samo zato da bih resio neki problem! :smiley:

Pozdrav i dobro nam dosao! :wink: :slight_smile:

e neka je sa srecom ! :5:

yo man :smiley: