Pozdrav :)

Pozdrav svima!
Zovem se Milan (kao sto moze da se vidi iz nicka) i imam 16 god. :slight_smile: Linux koristim vec 6 meseci,posle duzeg koriscenja imam sve pohvale za Linux.Bavim se i programiranjem vec 3-4 meseca,tacnije od kad postoji dodatna iz Informatike u selu gde ja zivim. :smiley:

Поздрав Милане, добродошао!

Svaka cast Milane, samo cepaj. Sta od programiranja ucite u skoli? Ako ti treba neki dodatni materijal kazi da te uputimo

Hvala :slight_smile:

Добродошао Милане!

Sada smo ucili C++,pa bi sledece nedelje trebalo da bude takmicenje i onda prelazimo na java script :slight_smile:

napredno neko selo:D

Jos kad bi islo vise njih :smiley: Na tu dodatnu idu “9”,a od tih 9 samo ja i jos jedan idemo redovno,dok onih 7 se nikad nije ni pojavilo xD

Немој оговарати другове… Није лепо… Можда ће ти који пут у животу и требати…
Него, ајде чисто информативно, пошто видим да си млад. Сем тебе, јел још неко од другара чуо за линукс? Да ли знају шта је то? И, да, како си ти сазнао за њега?

Ja sam cuo da treba njih 9 da dodje,al’ tih 7 se nikad nije ni pojavilo,pa tako da nzm ni ko su :smiley:
Iz mog razreda znaju samo 2 sta je to xD I kad sam im rekao da sam instalirao oni su rekli da sam lud i da se Linux koristi da se kupuje droga i da koriste oni koji imaju malariju i jos svakakve nebuloze su rekli,sto naravno nije istina.Zato sto cim neko spomene Linux,oni pomisle na Deep Web :smiley:
Ja sam za Linux cuo na jednom forumu kad sam trazio neku zamenu za Win :slight_smile:

@Milan Petkovski
Dobrodošao na forum :slight_smile:

Леп глас далеко стиже, ружан га ипак престиже…
Само ти пеглај својим путем, а нека они причају шта хоће. Тима који тако причају, када те замоле као услугу за 1000 динара, ти инсталирај неки најпиратскији виндовс чији активатор има бар 1000 вируса… (тако ће те звати за који месец за још пара)… Па ако се икада опамете…

Hvala :slight_smile:

Da,al’ ovi traze CD za dz…Al’ nikad im ne dam ,zato sto kad uzmu ili ne vrate CD ili uniste CD (sve izgrebu)

Zdravo @Milan Petkovski dobrodošao na forum!

Hvala :slight_smile: !