pozz iz backog brestovca

evo da se i ja posle 10 godina baktanja sa linux sistemima skrasim na jedno mesto i nadam se na jedan sistem.
od 2002 sam poco da koristim linux sisteme i kad se samo setim kolko sam puta srusi win pokusavajuci da namestim dual bot kao pocetnik
do pre mesec dana uvek sam ima win xp i linux u dual but sistemu ali sam sad raskrstio sa win platformom i odlucio da moj jedini sistem bude linux .
instaliro sam i isprobavo razne distribucije i nekako mi je najlepse legao mint.
pa sam zato i njega instaliro i koristim ga vec mesec dana i polako ucim i to i jeste razlog mog dolaska na ovaj forum
nadam se da cu pomocu mint zajednice resiti sve probleme do kojih dodjem tako da vise necu imati potrebe da se vracam na vin platformu.
trenutno mi jedino neradi tv kartica ali ima vremena resicu i to sve mi drugo super sljak cak sam se malo za ovaj mesec dana i privika na gimp posto dosta slikam pa imam potrebe da dosta obradjujem slicice.

veliki poz od mene i unapred hvala svim clnovima na pomoci :wink:

Pozdrav i tebi i dobro nam došao!

Tu smo da pomognemo koliko možemo, a možemo :wink:

Dobrodošao u zajednicu :wink:

Dobrodošao !!! :wink:

dobrodosao nam u zajednicu! tu smo da pomognemo jedni drugima, uvek! :slight_smile: :wink:

:slight_smile: Dobrodošao! :slight_smile: :wink:

Dobro nam došao u zajednicu i dugo ostao :wink: