Predlog, verovatno glup

Šta mislite o tome da sa strane stavimo distrowatch new, kao naprimer: http://distrowatch.com/news/dw.xml Evo screenshot-a: DeepinScreenshot20161011150213.jpg

Gde “sa strane” ?
Ako misliš na forum, ne dolazi u obzir da reklamiramo DW besplatno :wink:

Tako je Dragane! Ni oni iz DW ne žele da stave besplatno TRIOS na svoju listu, već traže lovu za to. :slight_smile:

Tako je Joce! Eventualno može kompenzacija, na to pristajem…oni neka okače reklamu za TRIOS, mi ćemo reklamu za DW…ako neće, nek’ si… :smiley:

Na to sam i mislio, ali sam zaboravio da napišem :frowning:

Лепо објашњено све у наслову ове теме :slight_smile: :slight_smile:
(мала шала друже, не замерај :Д)

Na ovom forumu je mnogo lakše da “živi korisnici” dele informacije u vezi vesti kojim se predstavlja pojava nekog od operativnih sistema na stranicama koje se zovu “… novosti” (primer vidi se na forumskim stranicama “Fedora novosti”, “openSuSe novosti”, “Slackware novosti” itd.) a ne da se postavlja nekakva da (možda pogrešno da upotrebim izraz i) kažem “automatska ili nezavisna sumjiva komponenta news feed-a” za koju ne znamo da li sadrži nekakav “propust u kodu ili slično”, tako da je i to sigurno (administratorima) poznati razlog zašto ne bi bilo baš pametno “postavljati news feed” na ove forumske stranice i pored naravno plaćanja “za reklamiranje TRIOS-a DW-u”. {1f43e}

( To be or not to be, that is a question. But I think not to be :skull: ).