Program za konvertovanje audio i video fajlova

jako dobar program za konvertovanje fajlova winff

sudo apt-get install winff

jako mali program ali cuda radi…

Znaci moze da konvertuje bilo sta…iz bilo kog formata u bilo koji format, naravno pricam o audio i video formatima…

moze cak video da konveruje u audio…naprimer video sa youtube koji je flv da prebaci u flac, wav, mp3 you name it…

Podrzava formate mobilnig telefona, xbox360, playstation 3 itd…

Ja ga cesto koristim kad hocu da nareem neki audio disk, pa mi za sekund konvertuje ape album u wav da bi ga narezao…

Mislim da program vredi imati…kad tad zatreba nesto ovako…

To je, u stvari, ffmpeg…
Meni, što se tiče audio matrijala, posao završava Audacity.

da da to je ffmpeg samo kroz gui… nekima moze biti lakse ovako.

Arista Transcoder !!! Veoma praktičan i lak za upotrebu !!! Uostalom probajte !!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Skripta za nautilus koja čuda pravi. Konvertovanje iz svega u sve!

http://gnome-look.org/content/show.php/Audio%2BVideo%2BImage%2BText%2BISO+Convert?content=92533

da da i transcoder isto je odlican za konvertovanje audio i video formata.

Ja sam za video fajlove na linuxu provalio svojevremeno onaj AviDemux i toliko mi se svideo da ga i na Windowsu koristim i svima ga preporučujem. Za audio fajlove ne bih znao pošto sam sve “izkonvertovao” što sam hteo, a slušam samo online radio stanice.

Transcoder nije loš, u mint riznici je , bolji je od arista transcoder-a , plus lak za rad… TRANSCODER… :wink:

Jedino sto ako pricamo o konvertovanju, cini mi se da je Transcoder dosta sporiji u odnosu na winff naprimer…

Pre neki dan sam konvertovao klincu sa youtube neki crtani da moze na androidu da gleda… bogme potrajalo…

Која је препорука из искуства који сампле реит избрати кад се конверује музика у .мп3 формат за слушање на мобилном

Sve zavisi koji mobilni je u pitanju!?

Za mobilni će biti dovoljan i 192bit-a.

Motorola GLEAM, preklop, mem kartica 4GB, za mene super, veliki tasteri, velika slova, veliki ekran, nista ultramoderno ali zadovoljava moje potrebe. :slight_smile: :wink: Citanje poruka i rad bez naocala bio mi je osnovni uslov kod kupovine :slight_smile:

sasvim ti je dovoljno 128kbps

Ne samo što je dovoljno nego ne može ni da čuje razliku između 128kbps i 192 kbps na telefonu.

Хвала, биће и мањи фајлови, има да напуним телефон сигурно 1-2ГБ све што нађем из амбијенталне музике Нарада колекције.

Pa boga mi sve zavisi od zvučnika telefona… ranije sam koristio Nokia E71 a sada koristim BB 9780 koji ima zvučnik vrhunskog kvaliteta sa sve basevima, i veruj mi da se i te kako primeti razlika izmedju 128 i VBR ili 320bit…

ja moram da napomenem da sam na moj telefon, koji je inace android, stavio nesto flac albuma, nesto mp3…oseti se razlika i te kako…onaj flac je puniji, jaci…ima razlike cak i na telefonu…

Ali izmedju 128 i 192…neznam nisam siguran…sto manji to bolji…vise ce da stane… :wink:

Ja bi probao ako te ne mrzi, uradi nesto u 128kbps a uradi par pesama u 320kbps…pa ako ima razlike, i ako ti prija bolji kvaliet radi sve u 320kbps…

Da li sam ja u pitanju ili ja u svemu vidim drugačije značenje? :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Nisi jedini Vladimire. :wink:

E baš bi voleo da čujem i ja taj zvučnik. Razlika je stvarno minimalna, toliko minimalna da to nema se smisla. Ako treba staviću i neke grafike.