rapha

Još od onog okupljanja u SC želim da vam se pridružim ali vreme baš i nije dozvoljavalo.

Linux Mint nije moj prvi izbor, kao ni drugi ali treći svakako jeste. :slight_smile: Ipak, nadam se da to ovde nije bitno.

Nadam se da ćemo se lepo slagati, družiti i razmenjivati zanja i iskustva.

Svako dobro…

Hh imam tu cast da ti pozelim dobrodoslicu… XD

Hh imam tu cast da ti prvi pozelim dobrodoslicu… XD

Naravno da nije bitno. Dobrosao na forum.

Zdravo Rapha i dobro nam došao na forum :slight_smile:

P.S. a rakija od maline? :slight_smile:

Welcome! :slight_smile:

Hvala na dobrodošlici. :slight_smile:

@vladimir

Napravi okupljanje i eto malinice… :slight_smile:

Dobrodosao :slight_smile:

bili danas mi na mini okupljanju :slight_smile:

Nadam se da će uskoro biti neko lepo okupljanje. Možda braća Slackveraši naprave nešto a možda bude i na MC. Ipak, na MC okupljanjima izbegavamo geek teme da ne bi posmarali ljude… :slight_smile:

Dobrodosao! Ne znam kakva je ova prica oko maline, ali znam de ne moze biti losa nikako! :slight_smile: To sto ti Mint nije prvi izbor (koliko vidim Arch je) je po meni super stvar, ima na drugim distribucijama odlicnih stvari, bas sam nasao na Archu i Gentoo wiki mnogo nekih interesantnih stvari iako ne koristim nijedan odnjih, sve sto je dobro primenjivo je i na Mint i super je kad ima neko ko koristi druge distribucije ko vidi razliku izmedju njih i Minta i da neke dobre sugestije, tesko je sve te stvari naci “slucajno” i usput. Uzivaj! ")

Odlicno je imati i nekog vrhovnog (Arch) Pingvina, lepo a i Pusac je zanimljiv lik. Posto je forum kompjuterski - lepo cemo se slagati,
a sad sta da radim kad ne volem cajke (vidi sta slusate na Linuxu)

Ih, gde me nađe za vrhovnog? :wink: Uz nešto malo znanja i nešto mnogo Gugla i moja tetka može da bude vrhovna. Ipak hvala. :wink:

Za cajke se ne sekiraj, zavolećeš. :connie_jail:

Hvala na dobrodošllici… :wink:

Hvala, posebno se da videti da si ozbiljan covek u onoj SRB Linux raspravi. SVe izgleda lako ali zahteva posvecenost i udruzivanje.

Sto se tice cajki, za svadbu cu sam da biram muziku, ako nisu uspeli u talasu devedesetih da mi isperu mozak, sada sam definitivno otporan.
Uspesno prezivljavam svadbe, manja pijanstva, krstenja, apsolventske sa studentima.

Sto se tice Gugla, kazu moji moderni studenti (88, 89, 90 godiste i nadalje, stvarno deca krize i izbeglice)

ko nema u vugla, ima u gugla

Ali dobro sve je stvar ukusa, a nije ni muzika nesto sto definitivno odredjuje coveka. Dakle nastavljamo dalje.

Pingvin mudrac (Penguin Elder) jel moze? :connie_jail:

Hahahahaha, e živ sam se ismejao za studente i gugla… :connie_jail:

Hvala, živ bio. :wink: