Razmena igara

Ovde možete nuditi igre drugima koje imate višak da li u vidu aktivacioog koda ili gifta.
Ponudite ono što vam je višak, a ne bi da je aktivirate, možda vam neko drugi da dobru ponudu za tu igru.

Dogovor je isključivo stvar između korisnika. FLOSS grupa ne snosi nikakvu odgovornost niti učestvuje u tome na bilo koji način.

header (1).jpg header (2).jpg

Ostali mi viškovi ne trebaju mi, pa ako nekog zanima, nek ponudi nešto za zamenu, rado ću ih dati.
Walking Dead je kompletna 1 sezona sa svim epizodama 1-5

Ostao mi višak pa ako nekog zanima javite se :slight_smile:

header.jpg

header (1).jpg header_586x192.jpg

Nudim i ovo za menjanje, višak mi je.
Giana Bundle - Giana sisters Twisted Dreams + ekspanzija Giana Sisters Rise Of Owlvelord

Nudim za zamneu kompletan Waling Dead Sesona 1, The Walking Dead 400 Days i The Walking Dead Sezona 2, Poker Night i Poker Night 2. Sve su Telltale igre i samo su za windows.

header (1).jpg header (1).jpg header (2).jpg
header (2).jpg header (3).jpg

header (1).jpg header (2).jpg

Otišao Brothers za Krai Mira, a Giana za The Living Dungeon.
Odlično sam prošao obe su relativno nove igre iz 2015.

header.jpg header (1).jpg

Višak nudim za zamenu :slight_smile:

header (4).jpg header (6).jpg header (4).jpg header (5).jpg

Višak igara koje nudim za menjanje:
Dead Island Game Of The Year
Dead Island Riptide Definite Collection
Risen
Saint Row 2

Više nema ništa u ponudi. Prodao sam sve igre na G2A za divno čudo tamo je cena odlična daleko veća nego cena celih paketa. Uzeo sam nekih 20 € za ovih par naslova, čime ne samo da sam isplatio cele pakete, već sam dosta i zaradio. :slight_smile:
Nije mi jasno da ljudi daju za Dead Island GOTY skoro 3€ koji je trenutno u paketu za 1$ uz još par igara ali kupuju… Prodao sam ga odmah za par sati.

header.jpg header (1).jpg header.jpg header (4).jpg header (4).jpg

Igre viška koje nudim za zamenu.
Rayman Origins i Farcry 3 Blood Dragon su za uplay nisu za steam.

Višak igara nudim za zamenu.
*Svi ključevi su legalni nisu kupljeni na black marketima tipa G2A, KInguin itd., već kod zvaničnih distributera.

header (1).jpg header (1).jpg header (1).jpg header (3).jpg header.jpg header (1).jpg header (3).jpg

Tretno šta imam viška igara za steam:

Six Sides Of The World
Town Of Salem
The Incredible Adventures Of Van Helsing Final Cut
Sir, You Are Being Hunted
Reus
Town Of Salem
Electronic Super Joy
Sam&Max Devils Playground Telltale Game Series
Insurgency
Contagion
Killer Is Dead Nightmare Edition