Reklamni materijali - USKORO!

Biće tu svega, od majica preko kačketa do šolja pa sve do iznenađenja.

Stay tuned… :wink:

Prva reklamna tura će biti gotova idućeg meseca u pitanju su kačketi koje nam je obezbedio sponzor :slight_smile:

Danas sam video u proizvodnji uzorak, i mogu vam reći da izgleda EXTRA :wink:

Živ nam bio sponzor 250 godina! :wink:

A je l’ će moći nekako da se dobije koji primerak? :wink:

Ohoho, lepe vesti svakog dana :wink:
To volem, to volem…

Svaka čast!

Živeo na sponzor ne 250, već 2500 i to pod komandom:

~sudo install life 2500

:wink: :slight_smile: :slight_smile:

Za administraciju, moderatore i globalne moderatore, sve od promo materijala što se bude radilo će biti besplatno :slight_smile:

Ostalo će biti pušteno u prodaju, pa ko želi moći će da kupi, cenu još ne znam jer moram da dogovorim sa čovekom kod koga će se raditi kačketi. Od tih para koje budu od prodaje reklamnih materijala, biće opet uloženo nazad u zajednicu, preko sredstava za naručivanje novi artikala u promociji, do nagrada koje će biti kupovane za naredne nagradne igre i promocije u pokroviteljstvu Mint Srbija (besplatni diskovi MINT Srbija sa prilagođenom instalacijiom, podloge za miševe, nalepnice za laptop i obične računare, šolje, majice itd itd.

Dosta toga je u planu, samo neću sve da vam otkriva, nebi bilo kul :slight_smile:

Kako ce biti sa stikerima? Kalendari? Besplatno ili ne? Uputstva za stampanje? Mislim na to kako proci sto jeftinije ko stampa u sopstvenoj reziji? :slight_smile: Nagradjujte one koji su na forumu najaktivniji! :wink:

Ljudi koji sačinjavaju Mint Srbija moderatorski tim će proizvode imati besplatno na raspolaganju, dok će jedna količina kao znak poštovanja i kućnog reda, biti podeljena za prvih 50 korisnika koji se budu registrovani na forumu (50 korisnika bez moderatorskog tima, dakle moderatori + 50 prvih korisnika).
Opet jedna količina će biti podeljena kroz simbolične nagradne igre tipa najkvalitetniji post, član meseca, topic meseca itd itd…

Dok će opet kada se sve to bude završilo ljudi će moći ovde na forumu da kupe sve te stvari i direktno time će se jednom delom finansirati ova zajednica (kupovina novh forum skripti, kvalitetniji hosting, dodatne pare za nove artikle itd itd)

Uglavnom nećemo ništa otkrivati ali ja se iskreno nadam da ćemo deljenjem poklona početi za najkasnije mesec dana, jer je većina tih artikala još u debeloj alpha fazi, dakle izradi.

Lep početak! Čestitam… :wink:

Hvala na čestitkama :wink:

Celoj ovoj priči smo pristupili veoma ozbiljno ma koliko god se mi pomalo šalili na forumu, dobili smo odobrenje od Cleim-a (čoveka koji je praktično izmislio linux mint) i trenutno smo zvanična zajednica za Mint support u Srbiji. Ostaje narednih nedelju-dve da se sredi papirologija i da se urade još neke tehničke stvari (pristup freenode IRC-u, podizanje jabber servera, linkovanje naše zajednice na zvaničnom linuxmint.com sajtu uz kratak opis, kreiranje LP grupe, kreiranje grupe za prevođenje Minta na sprski jezik i još jako puno toga što je u planu).

Tek smo počeli da se zagreavamo biće još jako puno toga zabavnog i zanimljivog a najviše za one koji budu bili deo naše zajednice od početka :slight_smile:

E ovo je lepa vest :wink:

Šta?
Ma šalim se, jeste da :wink:

Lepe vesti !!!

Lepo, lepo, vidi se da se pristupilo ozbiljno celoj priči što me izuzetno raduje.

Баш лепо… :slight_smile: Ако треба нека помоћ око дизајна ја сам на располагању! :slight_smile: Струковни графички дзајнер! :wink:

Oho… koleginica znači :slight_smile:

Lepo lepo… a pomoći, pa trebaće to uvek treba, pogtovu što se forum razvija a ja moram na 100 mesta da budem odprilike u isto vreme, tako da ću da računam sl. put na tebe kada mi zagusti :wink:

Bas me zanima dal cu upasti u prvih 50 pa da dobijem reklamni materijal… Kad ce to biti objavljeno… BTW jako lep gest…

Pa prvih 50 registrovanih na forumu, koliko znam ti si se odavno registrovao :wink:

U ovih prvih 50 se ne računaju moderatori, globalni moderatori i administratori.

u super onda… :wink:

Јеееее постали смо званични! Јако лепа вест :slight_smile: :wink: