Restart problem posle instalacije Mint 16 XFCE

Instalirao sam sinoc Linux Mint 16 XFCE sa USB. Posle kliknuo sam na restart i onda je ekran “pocrneo” a laptop je i dalje radio. Posle minut-dva pritisnem par puta ctrl+shift+del i krene da mi izbacuje sledece poruke:

0XT19CW.jpg

I nastavio je da izbacuje te poruke dok ga nisam ugasio na dugme. Izvadio sam USB i upalio, sistem se podigao i radio je ok sinoc. Ne znam samo da li je ok prosla instalacija i da li ovo moze praviti neke probleme kasnije!?

sve je ok

Sigurno jeste prošla instalacija samo si trebao odmah posle restarta da izvadiš flash da ne bi opet počeo da boota sa flasha već sa hdd

što nisi sačekao da izađe 17 lts pa nju da instaliraš

Ok, ali nije mi ni trazio da izvadim USB (kao kad izbaci DVD pa kaze da ga izvadim i pritisnem enter), vec kada sam kliknuo na restart posle par sekundi je samo zabo crni ekran i tako je stajao sigurno 2 minuta. Tada sam pritisnuo ctrl+alt+del i pocele su da se redjaju ove greske (ili greska). Onda sam ga ugasio na dugme, izvadio USB i upalio. I za sada radi ok.

Pa mrzi me da cekam da izadje finalna verzija a i kad izadje sacekacu prvo malo da vidim prvo tudja iskustva :slight_smile:

EDIT:
hm…gledao ceo dan nesto u ovu fotku i sad dolazim nekog zakljucka, pa da vidim sa vama da li slucajno to moze dovesti do bilo kakvog problema.
u jednom od ovih redova pise: “cannot enable port 2. Maybe the USB cable is bad”
Na jedan od USB portova mi je prikaceno Cooler Master postolje, da li moze to napraviti zabun!?