Slusalice za pc

Ajmo kompjuterasi udelite neki savet :smiley:
ocu da kupim neke gejmerske sluske ali ne preterano skupe … trebalo bi da se nadje u randu 500 din - 1500(±200)din
sluske trebaju i da imaju mikrofon…koji ce se uglavnom koristiti za cs1.6 i HON.

ae navalite :slight_smile: imajte na umu moju lokaciju a to je Novi Sad pa samim tim i mogucnosti pristupa nekim sluskama

zz i hvala unapred

Gejmerske za te pare,naci neces :smiley: .

brate nesto obicno ne treba mi profi oprema -.- ae budite objektivni…

http://www.savingsme…31337839200.jpg Genius slusalice HS-04SU. imam dva komada (za mene i sestru)…jedne sam kupio pre cirka 3 god, a jedne prosle i rade bez ikakvih problema (koristim ih npr. za teamspeak, dok igram urbanterror i to na linux-u :slight_smile: )…nisam tacno siguran, ali cini mi se da je cena ne vise od 1000 rsd-a. jedne sam kupio u ki, a ove od prosle godine na spensu (novel)…mada, imas ih koliko sam video skoro pa svuda. neces zazaliti to je sigurno. [size=2]p.s.: novel cesto daje novogodisnje popuste :slight_smile:[/size]

izgleda da su malkice poskupele…poslao sam ti link preko pp

ja imam ove vec dve god. http://www.itsvet.com/proizvod/a4-tech-hs-60/comp_comp_headphones/40/569
extra su i drze se dobro iako sam ih bacao i razvlacio kad gubim :stuck_out_tongue: jedina mana je sto kad puno igram sa njima oznoje mi se usi al to leti :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ja za gejming koristim HAMA HS-300 mislim da sam ih platio oko 1800 dinara u Rodi (supermarket) pre jedno 2 godine, i dan danas traju i ne mislim da ih menjam, ako mi riknu kupiću ih ponovo samo ako ih nađem.

Mikrofon je ultra savitljiv i jako jako precizan, svi me pitaju koje sluške imam jer ne mogu da veruju da te sluške imaju tako dobar mikrofon.

Ja sam ti (bivši) pro gejmer, išao na turnire i tako te zajebnacije, i veruj mi i kada budeš imao puno para… nikad nedaj više od 15-20€ na sluške jer sve preko toga je čisto bacanje para, ovde pričamo o gejmingu ne o vrhunskom kvalitetu slušanja flac muzike sa zvučnom karticom od 300€.

Sta si igrao ? :smiley:

Davno:

CS 1.5
Trackmania United

Pre par godina:

CS:S
BFBC2

Trenutno:

BF3 - ovo igram za svoju dušu ponekad uskočim kada fali igrač za meč na turniru i to je to, nemam vremena više da se bavim ovim a treba dosta treninga verovali ili ne :slight_smile:

uzi izbor sta mislite po vama koje su najbolje? :
1.A4 Tech HS-500 ComforFit 1098 din
2.A4 Tech HS-60 1199 din
3.GENIUS HS 500X 1299 din
4.A4 Tech HS-100 1469 din

Ove 4-te izgledaju pristojno…

ove 4te sam skoro uzeo u ali nemogu da se podese i meni su bile velike onaj kais na vrhu kad legne na glavu slisalice odu na pola uveta, ako bi te uzeo obavezno ih probaj prvo

Ja bih ti savetova da kupiš prve, u suštini sve ove slušalice su iste što se tiče spetifikacija, impedancija raspon, osetljivost,imao sam ove modele u radnji ali HS-500 leže najbolje na glavi.
Znači što se tiče kvalitet tu je to sve isto,i ako se odlučiš za druge samo nemoj HS-60 nikao ne leže , druga stvar imaju kao krzno na slušalici čista glupost.

ja imam hs-60 ali imam model bez krzna :slight_smile:

ehh i ja se ponado da cu kupiti bog zna kakve sluske :slight_smile: al sta ces ovo je srbija na brdovitom balkanu… u kojoj god od tih radnji da sam bio kazu ma to samo ankiceno na cite-ovima a mi to nemamo … imaju po max 3-4 slusalica u radnji…cast izuzecima ali naravno mnogo su skuplje…

pa sam na kraju kupio GENIOUS HS-400A

Deluju lepo, ajde napiši ovde kako si zadovoljan njima i pošto su jer vidim da su “preko” 8 funti.

Odvratno su neudobne.

pa posle 3 h igranja malo te bole usi jer te anzuljaju …estetski lepo uradjene mikrofon sloidan samo ne moze da se bas-bas namesta nego samo gore dole…

sve u svemu ja sam zadovoljan za te pare to sam i trazio :slight_smile:

Rekoh ti ja :slight_smile: .