Sta radite na poslu?

Evo, malo da se salimo. Ja nemam posao i sto se tice kompjutera imao sam ga sve ukupna nekih godinu dana, sto rad od kuce, sto pravljene sajtova, sto rad u jednoj knjigovodstvenoj firmi, sve u svemu saka jada. Bavim se drugim stvarima koje su ovde u selu potrebne. I ne bunim se nije to. Nego sta vi inace radite na posu, ako ga imate?

Zaboravilo se…

Ali iskreno, fejs, viber, kafa, sta ? :slight_smile:

Kao mlađi bavio sam se muzičkim poslom. Radio u Universal Recordsu kao menadžer za Srbiju, imao svoju firmu jedno vreme pa ugasio (negde oko vreme inflacije), uvozio muziku itd. Ja sam puno toga radio, bio direktor štamparije, bio šef proizvodnje u drugoj, radio u tehničko-tehološkoj pripremi, profesionalni prevodilac za neke Američke kanale to su ovi prevodi koje gledate na SBB oni su preko firme za koju sam radio plaćali naše prevode. Zadnji posao je bio održavao sve računare i čovek za IT u jednoj jako velikoj slovenačkoj kompaniji. Kažem velikoj jer ima predstavništva u preko 15 zemalja u Evropi.
Sad trenutno uživam u svojoj penziji i ne radim ništa… Kradem Bogu dane…

o pa ti si sretene srecan covek :slight_smile:

Ja jesam srećan i zadovoljan. Skromnost je velika vrlina svakog čoveka…
Sad ne znam na šta si tačno pod tim mislio…

pa mislim pozavrsavao si sve, imas parice i krckas polako, sad je pravo vreme da juris zenske , malo banja, ovo ono…

Aman nema Sreten 60 godina da ide u banju čoveče :smiley:

Ma, ja sam mislio da je mladji, ali s obzirom da se malkice uvredio ima 7 banki provereno :slight_smile:

Poznajem Sretena lično pa najbolje kad on dođe da ti odgonetne ovu misteriju :smiley:

2 promašaja imaš ovde…prvo, @Sreten nema 7 banki ni blizu, a drugo…zašto misliš da se “uvredio”? :slight_smile:

Ma salim se ja malo, zar nisam rekao u prvom postu…

Nego, odgovorite, jel radite vi nesto, nemoguce da zivite od trios-a, ili su sponzori toliko dobrodusni :slight_smile:

Tačno…
:slight_smile:

Nemam još ni 40, Vlada i Dragan me lično znaju kao što su već napisali. Penziju imam zbog zdravstvenih razloga, a ne godina.

Odakle ti to da sam se ja uvredio? Na osnovu čega si to zaključio. Nisam se uvredio, samo ti odgovorio na pitanja. Pre će biti da ti to nisi dobro razumeo.
Odkad sam na ovom forumu od 2012. po mojoj evidenciji, nikad se nisam ni naljutio ni uvredio, niti imam razloga za to.
Znači enigmu smo rešili nemam 70 imam devojke, i nisam ljut…ahahah Mala šala. :slight_smile:

Pa to i radim kad god mi se ukaže prilika… Evo upravo sam se vratio iz nekog noćnog kluba… To što neko o tome ne piše (reklamira) ne znači da nema.

lepo lepo… sreto :slight_smile:
@Dragan , mnooogo ste posteni :smiley:

Ne znam zbog čega takav komentar…
Mogu ti reći da jesu i to veoma i uvek od reči.

sreto, sad ti mislis pogresno, ja bas to kazem, posteni su. umesto da ubace neki crv u distro koji prikuplja korisnicke podatke, pa da ih prodaju, mislim te podatke, to rade neke distribucije i ne samo distroi nego i programi, cccc :wink:

A pa i taj crv je u “Road map-u”, jednog dana kada budemo imali oko milijardu € čistog profita od Trios-a onda ćemo da se igramo špijunaže, do tada smo dobri i pošteni prema zajednici i vrednujemo svačiji stav. :love:

Nemoj da koristiš te closed-source programe pa nećeš nikad da imaš tih problema. Mada na linuksu iclosed-source programi to ne rade. To navjiše rade Apple i MS to im je postala praksa.

Znam da rade, zato sam i pobegao od njih, malo mi se mozila kocoperi, ali dobro, ce se smiri :slight_smile:

Nije poenta u tome da radiš i da imaš pare, to može svaka budala. Poenta je da ne radiš ništa i da imaš para.
Btw, ako imaš neku takvu kombinaciju, podeli sa braćom. :smiley: