Svet kompjutera - traži saradnike!

[font=Ubuntu][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial]Rubrika “Laki Pingvini” u našem najstarijem IT magazinu “Svet Kompjutera” (www.sk.rs) već nekoliko godina pokriva oblast slobodnog softvera i njemu srodne teme promovišući na taj način ideje i vrednosti FLOSS pokreta i relevantnih zajednica. [/font][/background][/font]
[font=Ubuntu][size=3][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial][size=1][size=4][font=arial]Kao novi urednik rubrike, a u želji da pojačam i poboljšam kvalitet sadržaja pozivam sve zainteresovane za pisanje tekstova da se jave na email: [/font][/size][/size][/font][/background][/size][/font][font=Ubuntu][size=3][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial][size=1][size=4][font=arial]goranstx at gmail dot com[/font][/size][/size][/font][/background][/size][/font][font=Ubuntu][size=3][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial][size=1][size=4][font=arial] nakon čega će dobiti smernice za rad i mali probni zadatak za pisanje.[/font][/size][/size][/font][/background][/size][/font]
[font=Ubuntu][size=3][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial][size=1][size=4][font=arial]Naravno, ukoliko imate već urađen tekst možete ga poslati pa ćemo obaviti konsultacije (podrazumeva se da je tekst autorski i da nije prethodno objavljivan).[/font][/size][/size][/font][/background][/size][/font]

[font=Ubuntu][size=3][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial][size=1][size=4][font=arial]Napominjem da slanje tekstova ne znači i njihovo automatsko objavljivanje, ali oni koji žele, uz malo truda i potrošenog vremena, mogu sebi obezbediti titulu saradnika Sveta Kompjutera, a i određenu finansijsku kompenzaciju za objavljene radove.[/font][/size]

[size=4][font=arial]Pozdrav[/font][/size][/size][/font][/background][/size][/font]
[font=Ubuntu][background=rgb(247, 247, 247)][font=arial]Goran Stričić[/font][/background][/font]

Pozdrav. Tebe kanda znam sa sk foruma. Beše onaj Urke bio urednik pre tebe? Pre sam u časopisu uvek prvo čitao ona pisma, a u poslednje vreme Lake pingvine. Nisam baš neki jak poznavalac linuksa, sem što ga koristim, pa i nešto ne mogu da ti pomognem. Samo da ti poželim sreću u radu i daj izbori se za još koju stranicu. Malo je ovo sada. Lepa je prilika da se najave ovi Ubuntu telefoni. Sviđa mi se što gledate da uvek pokrijete neku frišku distribuciju, a malo mi smeta što se tu uvek nađe neki “terminal” program. Mislim da takvi programi malo odbijaju nove i buduće korisnike. Ima more dobrih programa što su na klik, a i lepo izgledaju.
Sve u svemu srećno u daljem radu.

[center][size=5]Molim da sve što imate da pitate a vezano je za posao na SK-u pitate isključivo Gorana preko njegovog e-mail ili preko privatnih poruka ovde na forumu![/size][/center]