test tema...

hjsahsgcdsnjcsjcjsacksncjsncjksc

proba :5:

P.S:. Ovde testirajte da li vam poruka ode odmah ili morate da čekate. (PRE TOGA ISPRAZNITE KOLAČIĆE ZA NAŠ DOMEN KAO I ISTORIJU)

DOPUNA: izgleda da je problem sa jednim od pluginova… molim vas da testirate ovde da bih znao koji plugin je problematičan.

Мислиш да је решено?

Nemam pojma… na nekim temama mi poruka ode odmah na nekima baguje…

Прва проба показује да јесте. Нашао си шта је или провераваш?

Onemogućio sve pluginove mada ih imamo samo 4 (globalne poruke, indexface, tag prefix i facebook) ali opet mi baguje na PP.

najčudnije u celoj stvari jeste što nekim članovima radi normalno nekim ne, Draganu poruke idu instant, meni baguju a na istom računaru pod istim uslovima… zašto pojma nemam, sve je radilo OK do pre 3 dana.

Imao problema sa pp. Sada cu da vidim kako ide.

Pošaljem pitanje podršci (obzirom da je ovo licenciran forum) a oni kažu da ne mogu da provale o čemu se radi i da bi najbolje bilo sam da ispitam (dali mi par paremetara u PHP da s eigram)… izem ti takvu podršku retardiranu.

Sad mi pada luda ideja da odkačim ove slepce (ionako smo dobili na poklon licencu) i prebacim forum na neku opensource skriptu!?

Kada posaljem pp, poruka ode, ali je u tom trenutku sve zamrznuto na ekranu, tek kada se izlogujem i opet vratim na forum vidim da je poruka otisla.

test

te test te ?

Mislim da je problem do index fajla… nisam siguran ali mi smrdi na to… Kao da se u jednom trenutku forum pogubi gde treba da pošalje poruku.

Poruka na temi Kwin ili Compiz otišla normalno.

I ova otišla normalno.

:morning1:
Sad ide normalno. :slight_smile:

Neki djavo mu je al iskopaće njega bili ja vam kažem :smiley:

test

Nije do pluginova…

proba

test

test

Proba, pokusaj drugi. :smiley:
Yep, kao podmazano. :slight_smile:

Test :connie_girl_search_sky:

Radi normalno.

Meni čas radi čas ne… hmmmm

sada radi …

opet koči…

Pisao post to je otislo odmah, pisao private to je imalo zadrsku od 30sec do 1min

Sad ga je i post ukocio
Edit ovog posta odleteo ko munja

Proba treća

zaribala proba ovaj put

edit otišao kao munja … :slight_smile:

optimizovana baza podataka… proba