Поздрав из Скопља

Ћао свима! Из Скопља сам. Раније сам користио Минт Дебиан варијанта, сада сам на Арчу, мада често радим са Дебианом.
Драго ми је што постоји форум намењен Минту у Србији, хтео сам да једнога дана такав форум настане и моја се је жеља испунила.

Поздрав свима! :wink:

Ćao Bjornoslave :wink:

Pozdrav Bjornoslave i dobrodosao :wink:

Ћао народе, добро вас нашао :wink:

Pozdrav bratu iz Makedonije :wink:

Po statistici oko 15-ak ljudi nam dolazi iz Makedonije, pa eto neka budeš ti prvi koji će da razbije led i ohrabri i ostale da se registruju :slight_smile:

Još jednom, dobro nam došao!

Hvala, dobro nam došao i dugo nam ostao :wink:

Na beer festu 2007. sam najviše Skopskog piva popio :slight_smile:

Ja se 2007 ni ne sećam koliko sam popio… i šta sam popio :wink:

Хвала свима!

Скопско пиво је врх, мада пробајте и Даб уколико идете на Пиволенд у Скопљу, то је још боље :wink:
Живели свима :slight_smile:

Pivolend ? :wink:

[attachimg=1]

Pa ne pijem ja Skopsko svaki dan a osim toga to je zadnji fest na Kalemegdanu. I Ortodox Celts su napravili extra svirku!

Рећи ћу вам када је, има разних врста пива и скаре, одржава се у Скопљу на Кале (тврђави). :slight_smile:

:wink: Dobrodošao! :slight_smile: :slight_smile:

Dobrodošao, inače for the record, Skoplje je grad mog detinjstva, živeo tamo, išao u školu od 7. razreda, kad mi je matori dobio prekomandu za Beograd, pred samu penziju. Skoplje ima posebno mesto u mom, srcu, dobrodošao još jednom

Добро вас нашао све!

Уроше, велики део Скопља је доста измењен, особено трг. Према мени, не на боље, али ко пита народ. :wink:

Welcome ! :wink: :slight_smile:

Поздрав Македонац! Добро нам дошао :wink:
Пио сам Даб кад сам био у Припел на неком њиховом пиво фесту 2009. Пиво ко пиво, ал’ је атмосфера била феноменална.
И прилеп се изменио од тад, свуда су изграђени неки споменици, тргови, обелисци… Откуд паре? :slight_smile:

Хвала на добродошлици :slight_smile:

Паре узели од народа, наравно, без икакве сагласности.

Dobro nam došao :wink:

Dobrodošao u zajednicu :wink:

:wink: Dobrodošao :slight_smile: :slight_smile: