:)

Алоха другари! :wink:

Haug i tebi Catya, Dobro nam došla na forum :wink:

Uživaj… :slight_smile:

I od mene dobrodošlica :slight_smile:
A je l’ si stvarno iz Kalifornije ili…? :wink:

A sto bi lagala :slight_smile: zene u tim godinama vise nelazu :wink:

Dobro dosla!

San Francisco, Los Angelis, CA Blues :wink:

Sto bi lagala za lokaciju???

Ja sam 2009 bio smesten u Los Anglese na Venice Beach-u divno je tamo u Kaliforniji…

U San Francisco nisam bio al verujem da je super I kako sam cuo od ljudi koje sam upoznao u CA da je San F. najskuplji grad u USA tj nekretnine su jako skupe.

Sent from my BlackBerry 9780 using Tapatalk.

Ххехехехе! Хвала другари на добродошлици! :slight_smile:
Наравно да жене у “овим годинама” не лажу T-rex!!! :wink:
Владимире, штета што ниси посетио Сан Франциско ако си већ био у Калифорнији… Чаробан град!

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229384_1987572964714_1105012861_32377209_2325370_n.jpg
[font=comic sans ms][size=14pt]Окачићу још неке фотографије ако вас интересује да видите Сан Франциско кроз мој објектив! [/size][/font] :wink:

Da li si ovo ti na kamicku?
Mislim…nije li po malo neodgovorno sedeti na ladnom kamenu :wink:
I svaka cas na tome sto si otisla i ipak i dalje koristis “nase” cirilicno pismo, tacno se vidi koliko zene drze stvari pod kontrolom pa i do svog karaktera vise nego mi bambusi, samo opet kazem, taj kamen… :slight_smile: :slight_smile:

:wink:

@catya, nemojte, molim Vas, da shvatite moju poruku kao optužbu za laž. :wink:
Samo sam nailazio, na raznim forumima, na situacije gde ljudi stavljaju i drugu godinu rođenja (npr. 2010), pa i mesto (verovatno da bi se šalili).

Trebao sam da posetim vodeni park tamo kod tebe i da vidim čuveni most ali sticajem okolnosti imao sam druge obaveze u Los Angelesu :wink:

Хехехехе! :wink: Господине Владимире, наравно да нисам схватила као оптужбу! Наравно, има нас свакаквих на овој планети… :slight_smile:

Nisam vas ja optužio za godine :wink:

Јесам ја на камичку… Ставила сам новине под гузу, немој ништа да бринеш! :slight_smile:
Ћирилица ми је омиљено писмо и користим је кад год сам у прилици! Ма и ви “бамбуси” нисте толико лоши… :slight_smile:

Šta je sa tim slikama San Franciska? Evo stoji ispred mene knjiga CA Blues :wink:

Погреши човек! :wink:
Извини! Мислила сам на Kmamuz! :slight_smile:

Па нико се није изјаснио да жели још фотки! :slight_smile:

Zbog te knjige sam zavoleo Kaliforniju, kao da sam bio tamo (i kao da sam još uvek ;))!

Da mi je da samo na 3,4 godine odem tamo, e pusti snovi…

Ajde nasao si ovde da kukas

@catya

Ja licno se bojim zena tako da nisam imao hrabrosti da se izjasnim za slike :wink: