Немогућност логовања због истеклог имејл налога

Члан сам форума под ником зунзара. Разлог због кога сам отворио тему је немогућност логовања на форум због тога што ми је угашен мејл под којим сам се пријавио када сам постао члан. О чему се ради - мејл [email protected] који сам користио чини ми се још од 2003. је са Опериних сервера пре пар година пребачен на fastmail.com Иако прилично шугав (20МБ простора без додатних могућности у бесплатном режиму) налог је шљакао до пре пар дана када је угашен јер је фаст мејл престао да пружа услуге без наплате.

Како ми је при логовању на форум потребна валидна адреса, нисам више у могућности да уђем као члан. Молим помоћ од надлежних а као нову адресу остављам новоотворени налог на [email protected]

Хвала унапред!

Nekoliko dana nisam bio na forumu…koliko vidim, mail adresa u tvom nalogu je promenjena i bio si danas ulogovan.
Pretpostavljam da je sada sve ok?

Све у реду, хвала Драгане. Нажалост, нисам сасвим сигуран како сам успео да решим проблем {1f648} ( код других форума на којима сам члан нисам имао овај случај…), али ствар је решена. Идемо даље!